prof. dr hab. n. med. Marek Harat

Neurochirurg

Prof. Dr hab. n.med. Marek Harat „ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi….” Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Panu Profesorowi za danie mi szansy na normalne życie. Dziękuję za Pana spokój, opanowanie i nadzieję, którą Pan daje nam jako pacjentom. W dniu 07 czerwca 2018r. przeprowadził Pan operację kręgosłupa na odcinku piersiowym, bardzo trudnym dla przeprowadzenia operacji. Wszystko zakończyło się pomyślnie. Dziękuję Panie Profesorze i życzę dużo zdrowia i dalszych ...

Prof. Dr hab. n.med. Marek Harat

„ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
lecz przez to kim jest;
nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi….”

Dziękuję za Pana spokój, opanowanie i nadzieję, którą Pan daje nam jako
pacjentom.
Wszystko zakończyło się pomyślnie.
Dziękuję Panie Profesorze i życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów w swojej pracy.

Wdzięczny Pacjent
Andrzej z Bydgoszczy z rodziną

Pan Profesor jest wspaniałym neurochirurgiem. Operował mnie usuwajac guza mózgu. Przyjechałam do Bydgoszczy z Krakowa. Zanim doparłam do pana profesora byłam na konsultacjach w Warszawie, Katowicach, Gliwicach. Pan doktor mnie uratował. Jestem innym człowiekiem. Atmosfera panujaca we wrześniu 2014r. na oddziale neurochirurgii była terapią psychologiczną. Lekarze, pielegniarki, rehabilitańci, salowe wspierali zwykłego pacjenta w każdej chwili. Jest to moja subiektywna opinia, ponieważ kazdy odbiera inaczej trudne sytuacje życiowe.

Witam, czytając wszystkie opinie o Panu Doktorze człowiek nabiera większej wiary,że wszystko się ułoży. Dlatego zwracam się z prośbą o kontakt z osobą która miała zdiagnozowanego NACZYNIAKA RDZENIA KRĘGOSŁUPA- taką diagnozę postawiono mojemu bratu. Lekarze ze szpitala w Szczecinie stwierdzili, że takich przypadków się nie operuje lecz czytając na forum doszukałam się, że Pan Profesor miał już doczynienia z podobnymi przypadłościami. Czy któraś z osób z forum miała przeprowadzoną operację w tym zakresie??? Bardzo proszę o kontakt smile862@wp.pl a Panu Profesorowi życzę dalszych sukcesów, i oby takich ludzi było jak najwięcej. Pozdrawiam Ewelina

Bardzo wspaniały lekarz, o spokojnym usposobieniu, bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegała operacja kręgosłupa, miałam bardzo silne bóle, które nie dawały mi spać , po pierwszej operacji czułam się świetnie. Nareszcie ustąpił mi ból, kolejną oper...profesor przeprowadził po 2 latach, obecnie mam wstawione 2 implanty i czuję się świetnie. Polecam profesora Harata, jest bardzo miłym lekarzem, wysłucha każdego ze spokojem , decyzję podejmuje po głębszym zastanowieniu się ....

Witam. Czy ktoś z Państwa jest w stanie podać mi jakikolwiek kontakt do doktora? Próbowałam już dzwonić do szpitala,ale nikt nie udzielił mi pomocy. Jest to nasza ostatnia nadzieję,proszę o pomoc.

Wspaniały przede wszystkim człowiek,specjalista w każdym calu,podejście i kompetencje na najwyższym poziomie.Godny polecenia.Profesor operował męża(guz mózgu)dziś mąż ma się dobrze,a dużych nadziei nie było.Profesorze, dziękuję.

Wspaniały lekarz i człowiek! Duża wiedza i wysokie kwalifikacje operatora i specjalisty. Jest także bezpośredni i z wysoką kulturą osobistą. W pełni polecam jako lekarza specjalistę.

Zdecydowanie polecam Pana Profesora. Najlepszy specjalista, do którego miałam przyjemność trafić. Jako operator - zdecydowanie najlepszy. Operował mnie trzy lata temu, do tej pory nie miałam nawrotu epilepsji. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Wyprzedza współczesność ... w szczególności tę ''polską'' Wielki lekarz i intelektualista. Wspaniałe Jego osiągnięcia medyczne idą w parze z czynami najwyższej wagi etycznej.

Pan prof. wzbudził we mnie zaufanie na pierwszej wizycie (prywatnej) po której zdecydowałem się na zabieg (pełnopłatny).Z nadzieją, że efekt operacji pomoże mi odzyskać podstawową sprawność zainwestowałem z pomocą rodziny 40000pln.Po upływie roku mój stan zdrowia pozwala mi jedynie (lub "aż") na funkcjonowanie w obszarze łóżka, a pan prof. Harat twierdzi, że pozostaje mi tylko leczenie farmakologiczne. Zawiedziony

Zawiedziony