prof. dr hab. n. med. Marek Harat

Neurochirurg

Polecam profesora z całego serca, mimo że wizyta kosztuje 300zł to jest to nic w porównaniu do jego leczenia. Złota rączka, daje szanse na życie i nadzieje osobom którym lekarze nie dawali nadzieji. Polecam na prawdę wszystkim osobom tego lekarza ! ! !

Czy pan dr leczy jak mam naczyniaka w kregosupie. Gdzie go mam to odczuwam ból.

Czy pan dr leczy jak mam naczyniaka w kregosupie. Gdzie go mam to odczuwam ból.

Jak sie dostac do pana dr. Harata na wizyte jak najszybciej.Bo prywatnie też trzeba czekać z 4 mmiesiace.

To wspaniały profesjonalista i bardzo miły i dobry człowiek .Operował mnie 6 lat temu a ja nadal polecam go innym pacjentom (sama jestem pielegniarką ).Dzieki panu prof. Haratowi moge chodzić ,tańczyć i cieszyc sie zdrowiem i życiem bez leków .Zadna ocena nie odda tego co chce sie napisać .

Cudowny, najlepszy człowiek jakiego do tej pory spotkałam.

Cudowny, najlepszy człowiek jakiego do tej pory spotkałam.

Polecam. Profesor poradzi, pomyśli i wymyśli.

Polecam. Profesor poradzi, pomyśli i wymyśli.

Lekarz Perfekcjonista; Lekarz Humanista. Już w pierwszym momencie spotkania z prof. Markiem Haratem nabiera się pewności, iż, jeśli nauki medyczne mogą pomóc w rozwiązaniu nawet najtrudniejszych i wydaje się nierozwiązywalnych problemów, to właśnie wiedza Profesora praktycznie staje się takigo oddziaływania gwarancją. Profesor jest wielkim Mistrzem i wielkim oddanym lekarzem.

Super specjalista.Polecam pana profesora wszystkim.Potrafi dokonać cudu.

Super specjalista.Polecam pana profesora wszystkim.Potrafi dokonać cudu.

Pan Profesor - wspaniały człowiek, lekarz specjalista neurochirurg. Wyrażam pełne uznanie i szacunek dla całego zespołu Kliniki pod kierownictwem Pana Profesora. Z poważaniem - Henryk Zinkiewicz.