prof. dr hab. n. med. Marek Józwiak

Ortopeda dziecięcy

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili - czyli od momentu, jak badał nóżki mojego dziecka dzień po narodzinach. W odniesieniu do wcześniejszych opinii: trudno narzekać na małą ilość czasu poświęcaną pacjentom, wiedząc, jakie tłumy pacjentów czekają zawsze u niego w poczekalni. To fizycznie niemożliwe, żeby wszystkim poświęcał dużo czasu. Ważne, że poświęca go tyle, ile jemu jest potrzebne, żeby rozpoznać problem. Bardzo rozważny, staranny, sumienny, prawdziwy lekarz z powołania. Z całego serca polecam wszystkim - osobiście czuję dla niego wielką wdzięczność, jestem pełna uznania, szacunku oraz ...

Bardzo rozważny, staranny, sumienny, prawdziwy lekarz z powołania. Z całego serca polecam wszystkim - osobiście czuję dla niego wielką wdzięczność, jestem pełna uznania, szacunku oraz osobistej sympatii.

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Jeden z najlepszych lekarzy w Polsce. GORĄCO POLECAM !

nie zgodzę się z tym ze profesor poświęca mało czasu pacjentom jak byłem po operacji przyjechał do mnie w niedziele i spytał jak się czuje a na dodatek powiedział pielęgniarką szczegółowe zalecenia na mój temat. Leczę się u Niego od 4 roku życia (teraz mam 18) podczas ostatnie wizyty szczegółowo wypytał mnie co robię i lubię to oraz dał mi wizytówkę do trenera wioślarstwa. To najlepszy specjalista w Polsce a nawet zaryzykuje stwierdzenie że w Europie.

To najlepszy specjalista w Polsce a nawet zaryzykuje stwierdzenie że w Europie.

Przyjeżdżają do niego ludzie z całej Polski. To on skierował mojego syna do fizjoterapełty, poznał się od razu. Dzieci się go nie boją, zawsze jest uśmiechnięty

Polecam wszystkim rodzicom tego specjalistę! Nie będę pisać,że jest miły itp. bo tak naprawdę to jest najmniej ważne. Ważne jest to, że zna się na swojej pracy i zrobi wszystko aby pomóc naszym dzieciom :) wierzcie mi warto!

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu moja córeczka chodzi. Niestety za mało czasu poświęca swoim pacjentom , jak torpeda.

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu moja córeczka chodzi.
Niestety za mało czasu poświęca swoim pacjentom , jak torpeda.

Leczę się u tego lekarza już 10 lat. Jest jednym z niewielu profesjonalnych lekarzy w tym kraju.

polecam. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Moja córka była nim zachwycona.

Nie znam lepszego odtopedy dziecięcego niż prof.Jóżwiak

Nie znam lepszego odtopedy dziecięcego niż prof.Jóżwiak

Moim zdaniem prof. jest najlepszym ortopedą w wielkopolsce. Leczę się u niego już 11 lat dwa razy mnie operował i to dzięki niemu mogę normalnie chodzić. Polecam

Moim zdaniem prof. jest najlepszym ortopedą w wielkopolsce.