lekarz Marek Kałuża

Szczerze Polecam Pana Doktora. Dokładny , zleci wszystko co trzeba bez proszenia się. Dba o dobro pacjentki i maluszka noszonego pod serduszkiem.

Bardzo polecam wizytę u Pana doktora. Bardzo miły kulturalny człowiek. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Dokładnie pyta o przyczynę wizyty analizuje wyniki badań. W 100% polecam.

Pan Doktor to cudowny człowiek i wysoce kompetentny lekarz. Wyjątkiem tez jest fakt, że Pan doktor widzi w pacjencie człowieka, słucha o problemie, ogarnia myśli i buduje indywidualny system leczenia.

Do doktora Kałuży trafiłam dosyć późno, ale chwalę sobie leczenie u Pana doktora jak i sympatię i zaangażowanie. Pomaga wejść i zejść z fotela co jest bardzo pomocne w pozniejszej ciąży. Do tego jest nieoceniony co do terminu porodu. Gdy poszłam na wizytę powiedział, że ciąża zakończy się w 34 tygodniu na co ja odpowiedzialam że chce w 36 tygodniu chociaż. Dzisiaj jestem już po cc właśnie w 34 tygodniu ciąży. Polecam