dr n. med. Marek Kmieciak

Traumatolog, Ortopeda

1,5
1,3

Beznadziejny lekarz! powiedział, że potrzebny rentgen i wziął 100zł (koniec wizyty) Obejrzał zdjęcie i powiedział, że konieczna będzie operacja, ale to za rok. Nie podał żadnych rehabilitacji (bo i tak się nie dostanę). Nie powiedział co mam robić, chodzić czy nie... leżeć... skakać... i wziął 100zł. Po konsultacji z innym lekarzem, żadnej operacji nie będzie. IDIOTA. Wyglądał na pijanego i cały czas bawił się dwoma laptopami... jak by to mu było potrzebne w trakcie wizyty.

Beznadziejny lekarz!

powiedział, że potrzebny rentgen i wziął 100zł (koniec wizyty)

Nie polecam, oby jak najdalej od tego lekarza.

Nie polecam, oby jak najdalej od tego lekarza.

Bardzo kompetentny, jako specjalista świetny. Jednak jako człowiek nie wzbudzający zaufania, o urzejmości nie wspomnę. Ale polecam każdemu pacjentowi wymagającemu zabiegu chirurgicznego

Polecam, sprawnie przeprowadził operację założenia protezy stawu biodowego metodą BHR.