lekarz Marek Kołodziejczak

Ortopeda, Traumatolog

2,2
2,2

Nie polecam! Lekarz arogancki, niemiły, bez podejścia do pacjenta. Najlepiej omijać go szerokim łukiem.

Lekarz który fachowo i szczegółowo objaśnił mi moją dolegliwość....ze sporą dawką humoru,a śmiech to zdrowie! ;) Polecam!

Słyszałam dużo złych opinii o doktorze ... jednak podeszłam z dużym dystansem ... okazało się że doktor jest naprawdę dużym fachowcem . Mój problem akurat wymaga konsultacji z neurologiem ale opinia dr Kołodziejczaka również była dla mnie cenna . Może ma angielskie poczucie humoru , ja również mam . Po prostu trzeba podchodzić z dystansem do specyficznych żarcików . Jeśli szukasz lekarza który naprawdę pomoże to ja polecam . Oczywiście jeśli ktos ma zaniedbania z przed wielu wielu lat i nie pracuje nad sobą ćwiczeniami itp to myśle ze żaden lekarz nie pomoże .

" Może pani poddać się eutanazji , ja tu pomóc nie mogę " oto co usłyszała moja mama będąc na wizycie u tego typa . Uprzejmie dodał jeszcze że u nas się tego nie wykonuje , trzeba by poszukać za granicą . Mama przyszła o własnych siłach , jest w pełni władz umysłowych . Aż trudno uwierzyć że ktoś się nim jeszcze nie zajął i dalej wykonuje ten zawód . Nie nadaje się do kontaktu z ludźmi , i ze zwierzętami zresztą też .

Nie nadaje się do kontaktu z ludźmi , i ze zwierzętami zresztą też .

jest bezczelny i niekompetentny,niemily a wrecz chamski z chorym poczuciem humoru i robi łaske pacjetom za pieniadze NFZ. Dodatkowo tekst: 'nie będę rozmawiać z debilem' to raczej niewypada na stanowisku lekarza! Taki ' lekarz' nie powinien pracować w tym zawodzie.

Taki ' lekarz' nie powinien pracować w tym zawodzie.

Nie polecam!lekarz wredny nie miły jak może wogule przyjmować pacjentów wyników nie obejrzał stwierdził że żadne leki nie pomogą i wogule to bez sensu jeść leki że starzy ludzie są głupi że wierzą w reklamy ! Szok zo ca okropny typ!

Jako kobieta w ciąży w ogromnym bólem miednicy promieniujacym do prawej nogi zostalam przyjeta po 1.5tyg do Wojskowej przychodni. Lekarz ciażarna w wysokiej ciazy przyjął po2 godz. Az wszyscg pacjenci zostali przyjęci. Nie spojrzal na skierowanie ktore bylo wypisane w trybie pilnym nie sluchal co mowie, wysmiewal sie z rtg ktorw przyniosłam dodatkowo. LEKARZ NAWET MNIE NIE DOTKNĄŁ, nie zbadal, NIE WIEDZIAL CO MNIE BOLI, proby udzielenia sie przerywal. Wysmiewal sie z lekarza ktory wypisal skierowanie. Jestem żołnierzem. Lekarz powiedział że służba mi szkodzi, że kobiety w wojsku sa zbędne bo jeszcze w ciążę zachodzą. Pytał o stopien ktory wyśmial i szczycil sie swoim i grozil ze potraktuje mnie tak jak w sluzbie?! Przepraszam ja bylam jako pacjent ktory placi skladki a nie sluzbowo... Lekarz z gory uprzedzony do kobiet. Wulgarny i wmawia ludzia że uroili sobie ból. NIE POLECAM! LEKARZ KTORY NIE BADA..

Beznadziejny lekarz najgorszy u którego byłem. Jest chamski kłamię i wypiera się tego co mówił. Ogólnie nie polecam Lepiej poczekać dłużej dostać się do normalnego lekarza. Ocena na 1 niektórych wypadkach to i tak za dużo.

Doktor na początku wydawał się nie miły,arogancki.Jednak było widać,że jest zmęczony ilością pacjentów i że przyjechał z daleka do przychodni.Każdy jest tylko człowiekiem. Po wyjaśnieniu sprawy udzielił wszelkich informacji i pomocy.Uważam że to b.dobry lekarz .Zrobił dla nas bardzo dużo bez kasy.

Jako lekarz i człowiek B.E.Z.N.A.D.Z.I.E.J.N.Y Nie przyjął mnie na kontrolę poszpitalną i musiałem na gwałt szukać innego ortopedy. Jak widać został lekarzem dla pieniędzy a nie z powołania.

Jako lekarz i człowiek B.E.Z.N.A.D.Z.I.E.J.N.Y
Jak widać został lekarzem dla pieniędzy a nie z powołania.