lekarz Marek Korn

Byłam w około 4 miesiącu ciąży, a że to moja pierwsza ciąża to martwił mnie każdy ból i dolegliwość tak więc któregoś dnia postanowiłam zadzwonić i udać się na prywatną wizytę do tego lekarza ponieważ bolał mnie brzuch w dolnym rogu. Ważne dla mnie było usg ponieważ mój lekarz prowadzący był na urlopie, a ten Korn zrobił mi usg ale nie powiedział mi kompletnie nic ani ile dziecko ma cm, czy prawidołowo się rozwija, czy jego serce bije prawidłowo.. Musiałam się wszystkiego wypytywać chociaż nie wiedziałam o co mam pytać właściwie. Bardzo zależało mi na zdjęciu Usg a kiedy poprosiłam o wydruk stwierdził, że nie ma papieru do wydrukowania!!! Skandal.. Jeszcze nie skończyłam z nim rozmawiać a on już poprosił o 100 zł. Nie polecam tego lekarza.. wogóle nie był zainteresowany moim problemem i był niesympatyczny jakby łaske robił, że przyszłam do niego na prywatną wizyke.. Kasa kasa kasa go interesowała..

Pan Doktor jest swietny! Jako lekarz i jako czlowiek - stwarza bardzo fajna atmosfere podczas wizyt - mozna sie naprawde rozluznic. Troche roztrzepany, ale za to kompetentny. Polecam jego uslugi goraco!

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek.Pacjentki,które do niego trafią mogą być spokojne.

Doktor jes świetny bardzo miły i pomocny.POLECAM

Doktor jes świetny bardzo miły i pomocny.POLECAM

ŚWIETNY SPECJALISTA-GODNY POLECENIA!!!!!!!!!!!!

ŚWIETNY SPECJALISTA-GODNY POLECENIA!!!!!!!!!!!!

Lekarz ten prowadził moje 2 ciąże-pierwszą od 6 mc .Urodziłam pod jego opieką siłami natury szybko i bez komplikacji.Szycie po porodach było profesjonalne.Jest bardzo uprzejmy dla pacjentek. Zdecydowanie go polecam.

Zdecydowanie go polecam.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia! Bardzo przyjazny i uprzejmy, w czasie porodu (miałam cesarkę) i po nim bardzo dobra opieka :-) Dostosowuje się do pacjentki, a jeśli trzeba przyjmuje nawet w święta!

Pan Doktor jest cierpliwym i ciepłym człowiekiem, wzbudza zaufanie pacjentek. Prowadził moją zagrożoną ciążę i spisał się na medal. Od początku do końca jest wart polecenia.

Lekarz naprawde ok, wizyta umawiana na godz co oszczędza czas pacjenta, opieka w czasie ciąży bez zastrzeżeń, podczas porodu pomocny, tłumaczy co i jak, ja miałam cesarke, ale nie było po niej problemów, przychodził na sale po porodzie, pytał o zdrowie i czy wszystko ok, polecam jako lekarza i człowieka. Dziekuję.