Marek Krzystyniak

Super lekarz,fachowiec,przemiły człowiek.Szczerze polecam,prowadził moje obie ciąże i powitał na świecie moje dzieciaczki,choć starsze do terminu cesarki nie doczekało i postanowiło wyjść wcześniej.Zawsze uśmiechnięty,czułam się bezpiecznie i odwiedzał w sali

świetny,lekarz z powołania polecam wszystkim kobietom tego lekarza,jestem stałą pacjentką i nie narzekam

Rewelacyjny Lekarz!!! Polecam wszystkim kobietom, które zastanawiają się nad wyborem delikatnego i świetnego profesjonalisty w swoim fachu.

ten lekarz prowadził moją ciążę. Niby jest ok, ale zawsze bardzo się spieszy, ma specyficzne poczucie humoru a w szpitalu nie miał dla mnie czasu.

Nie ma lepszego specjalisty...........dzięki niemu mogę się cieszyć teraz moją córeczką, jest bardzo miły i kontaktowny

Pan dr to facet, który bardzo dobrze wie co robi, dobry diagnosta, wizyta u niego nie powoduje stresu, zna się na tym co robi, bardzo uprzejmy, miły, ludzki, polecam!!!

Serwis i usługi: brak oceny Promocje i rabaty: brak oceny Ocena ogólna: Treść opinii: Witam.Zdecydowanie odradzam tego lekarza,otóż lecze się onkologicznie(rak piersi),miałam bóle w podbrzuszu i poszłam zapytać czy mnie przyjmie,powiedział,że mam przyjść na drugi tydzień.Poszłam więc,bo bół nie ustępował i dowiedziałam się od pana doktora,że musi zdążyć obejrzeć mecz i że mnie nie przyjmie.Z początku myślałam,że sobie ze mnie żartuje,ale on mówił to jak najbardziej poważnie.Dość,że człowiek idzie prywatnie,płaci za wizyte nie małe pieniądze to jeszcze traktuje pacjenta za nic.Nikomu nie polecam tego lekarza i zdecydowanie odradzam i nigdy ...

Serwis i usługi:
brak oceny
Promocje i rabaty:
brak oceny
Ocena ogólna:
Treść opinii:

Witam.Zdecydowanie odradzam tego lekarza,otóż lecze się onkologicznie(rak piersi),miałam bóle w podbrzuszu i poszłam zapytać czy mnie przyjmie,powiedział,że mam przyjść na drugi tydzień.Poszłam więc,bo bół nie ustępował i dowiedziałam się od pana doktora,że musi zdążyć obejrzeć mecz i że mnie nie przyjmie.Z początku myślałam,że sobie ze mnie żartuje,ale on mówił to jak najbardziej poważnie.Dość,że człowiek idzie prywatnie,płaci za wizyte nie małe pieniądze to jeszcze traktuje pacjenta za nic.Nikomu nie polecam tego lekarza i zdecydowanie odradzam i nigdy więcej do niego nie pójde.

Polecam,kompetentny, uprzejmy,energiczny dowcipny :) Wizyta u niego nie jest stresem, luz-bluz i tak ma być.

Polecam,kompetentny, uprzejmy,energiczny dowcipny :)
Wizyta u niego nie jest stresem, luz-bluz i tak ma być.

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Pomógł mi przejść przez ciężki czas, kiedy maleńkiemu jeszcze dziecku ( 12tydz ) przestało bić serce... Prowadził wspaniale całą drugą ciążę! Polecam wszystkim kobietom tak doskonałego i ludzkiego lekarza.

nie polecam nie spodobał mi się od pierwszej wizyty

nie polecam nie spodobał mi się od pierwszej wizyty