Będę tu chyba wyjątkiem, o kompetencjach Pana doktora nie będę się wypowiadać, przecież za ładne oczy nie zostaje się neurologiem dziecięcym. Niestety w naszym przypadku ponad dwuletnie leczenie podejrzenia padaczki nie przyniosło skutków. Piszę podejrzenie bo taka choroba nie została do końca zdiagnozowana. Pomimo to syn przyjmował leki przeciw epi do momentu aż układ pokarmowy odmówił mu posłuszeństwa. Sama zdecydowałam odstawić leki a Pan doktor kiedy się o tym dowiedział, powiedział tylko " no to może bez tego się uda". Tak więc ponad dwa lata faszerowania lekami - wszystkie badania w normie - i taka reakcja Pana doktora. Natomiast gdy powiedziałam, że mój syn wymaga terapii wczesnego wspomaga to w orzeczeniu Pan doktor nawet nie wspomniał na co i czym go leczył. Napisał natomiast, że słabo mówi... żenada

Super Lekarz!!!!!!Polecam bardzo....Ma miłe podejście do dzieci jak i rodziców.Mowi konkrtnie a nie owija w bawełne :):):)

Dotarliśmy do tego lekarza po nieudanych próbach leczenia córki u innego lekarza. Wzbudził w nas zaufanie konkretnym podejściem do choroby córki i zdecydowaniem w zastosowaniu odpowiedniego leku (nie było wahania się, gdybania, a same konkrety). Dzięki temu nasza córka od 2 lat nie przyjmuje już żadnych leków - jest zdrowa.

Dzięki temu nasza córka od 2 lat nie przyjmuje już żadnych leków - jest zdrowa.

Super podejście do dzieci, do rodziców też ;) Tłumaczy nie po lekarsku, ale bardzo przystępnie. Czasem wydaje mi się, że troszkę bagatelizuje niektóre rzeczy. Mój malec potrzebował rehabilitacji, ale lekarz skierowanie wypisał na moją prośbę - inicjatywa nie wyszła od niego, choć przy wadzie którą ma mój maluch (to są opinie wyczytane w internecie) powinien być rehabilitowany od urodzenia, a lekarz chciał poczekać jeszcze ze dwa miesiące. Ogólnie ok.

Rzeczowy i kompetentny facet z odpowiednim podejściem do dzieci i ich rodziców. Nie owija w bawełnę ale konkretnie przedstawia sprawę i przede wszystkim LECZY!!