lekarz Marek Lorenc

Homeopata, Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Borykałam się z moim problemem zdrowotnym ponad rok czasu, szwędając się po coraz to nowszych gabinetach lekarskich, biorąc kolejne dawki przeróżnych leków, a przy okazji wpadając w "dołka" z powodu braku poprawy. Lekarze często mnie lekceważyli, pewnie nie raz mając mnie za hipochondryka. Dlaczego? Bo są tylko konowałami wykonującymi zawód jak najszybciej i jak najprościej. Pan Lorenc to pasjonata. Znawca z prawdziwego zdarzenia. Wysłuchał mnie dokładnie, wszystko tłumaczył tak długo i szczegółowo, jak tylko chciałam, przede wszystkim doskonale wiedział z czym do niego przychodzę i wiedział, jak temu zaradzić - inni lekarze, przeróżnych specjalności, najczęsciej stwierdzali, że "samo przejdzie" i umywali ręce, wyśmiewając moje przypuszczenia co do diagnozy. Tylko pan Lorenc był w pełni świadomy istnienia schorzenia, które mnie dopadło - pewnie dlatego, że jest naukowcem, o ile mi wiadomo bywa za granicą, zna doniesienia ze świata medycyny, nawet te jeszcze niepotwierdzone, nowatorskie. W moim przypadku zastosował zagraniczne leki, co również świadczy na korzyść jego obeznania - inni pewnie nie umieliby nawet przeczytać ich nazwy. I co? I minęło półtora miesiąca leczenia, a ja właściwie już zupełnie wróciłam do normy. Jest uważny, poświęca pacjentowi czas do tego stopnia, że nawet wymieniamy się mailami odnośnie do mojego samopoczucia. Stosuje metody, które nie obciążają organizmu zbędną chemią, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Choć mój problem dotyczył spraw gastrycznych, pan doktor obejrzał mnie od stóp do głów, żeby nie przegapić najmniejszej nawet zmiany w organizmie i przy okazji zwrócił uwagę na pewne symptomy nie związane z moją dolegliwością, które ja lekceważyłam. I pomógł. Pokażcie mi drugiego takiego lekarza! Nazywam go magikiem, bo po roku życia w przygnębieniu i strachu wystarczyła godzina rozmowy, bym mogła poczuć się spokojnie, pewnie i odzyskać wiarę w powrót do formy.

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

polecam, wyszłam z choroby przewlekłej

Prawdziwy lekarz rodzinny leczy całą naszą rodzinę (małe dzieci, nas i naszych rodziców czyli dziadków)

Wciąż poszukujesz "Homeopata Kraków"?

Słomczyńskiego 18/47

Prywatny Gabinet Lekarski
Krowoderskich Zuchów 4 / 34
Kraków

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
Na Kozłówce 29