Wizyty Domowe Kraków

Lea 210a/45

Bardzo dobry lekarz. Trafna diagnoza dzięki zlecone u badaniu. Antybiotyk celowa y. Szczere zainteresowany sowanie lekarza pacjentem i szczegółowy wywiad. Wzór do naśladowania.

Krakowski Szpital Specjalistyczny im.Jana Pawła II

Kraków

Bardzo dobry kontakt, wnikliwy wywiad, powiedziałbym że bardzo wszechstronne podejście. Chyba po raz pierwszy spotkałem lekarza który cierpliwie tłumaczył mi - na wizycie domowej u mnie - po kolei co jest problemem i jak do niego podejść. Kuracja skuteczna więc polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marek Lorenc

Dietla 19/3

Borykałam się z moim problemem zdrowotnym ponad rok czasu, szwędając się po coraz to nowszych gabinetach lekarskich, biorąc kolejne dawki przeróżnych leków, a przy okazji wpadając w "dołka" z powodu braku poprawy. Lekarze często mnie lekceważyli, pewnie nie raz mając mnie za hipochondryka. Dlaczego? Bo są tylko konowałami wykonującymi zawód jak najszybciej i jak najprościej. Pan Lorenc to pasjonata. Znawca z prawdziwego zdarzenia. Wysłuchał mnie dokładnie, wszystko tłumaczył tak długo ...

lekarz Małgorzata Jawor-Bugajska

Wizyty domowe, Choroby zakaźne

Gabinety Lekarskie Medico

Kraków

świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza, polecam, nie ma lepszego lekarza w okolicy, a wszędzie szukałam.
Opinia dodana przez: Monika

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

Genialny pediatra. Nikt nie potrafi leczyć tak jak on. W dodatku jest swietnym psychologiem. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Robert Kleszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29

Uprzejmy, z poczuciem humoru. Kojarzył mnie pomimo tego, że 10 lat nie musiałem go odwiedzać :)

dr Krzysztof Kamiński

Gastrolog, Wizyty domowe

ulica Śląska 11/10

Jeden z niewielu kompetentnych lekarz. Po odsiedzeniu swojego w kolejce, raczej sceptycznie podchodziłem do dalszej wizyty. Okazało się inaczej. Po badaniu, szybka diagnoza. Po zaaplikowaniu przepisanych leków, dolegliwości ustąpiły. Polecam każdemu z problemami gastrologicznymi.

Kraków

lekarz godny polecenia, zawsze stawia prawidłową diagnozę i przepisuje skuteczne leki, bardzo dobry fachowiec, miła, uprzejma w kontakcie z pacjentem
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Joanna Pawlik

scanmed
armii krajowej
Kraków

Trafiłam do Pani doktor z powodu jedynego wolengo miejsca tego dnia, zachęcona opiniami szłam na wizyte z bardzo dobrym nastawieniem jednak wszystko uleciało gdy weszłam do gabinetu ... Pani doktor zapytała o objawy, przeprowadziła badanie jednak nie zmierzyła mi ciśniena, chociaż to właśnie z tym głównym problemem do niej przyszłam, przepisała leki nie pytając o moje alergie itd... Generalnie nie jestem zadowolona, czułam się w gabinecie jak intruz, ktory pojawił ...
Opinia dodana przez: Anna

Uniwersytecki Szpital Dziecićy

Kraków

:( ..........................................................................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Jan

Usługa wizyty domowej w Krakowie