dr Marek Maruszynski

Chirurg naczyniowy

Moja ocena jest dośc wysoka, bo nie wątpię w kompetencje pana profesora. To, czy było on uprzejmy, czy nie - to względna kwestia. Ja akurat uprzejmości nie oczekuję od lekarzy. Ważne, żeby chciał pomóc. A pan profesor pomóc nie chciał. Mój przypadek - żylaki na nodze, już nie pajączki, ale jeszcze żaden poważny stan, wg pana profesora nie nadają się do żadnego leczenia, tj. nie można zastosowac zastrzyków, bo jestem alergikiem, a w takim przypadku tak prosty zabieg może skończyć się ponoć tragicznie; nie można zastanosowac żadnej innej metody leczenia ...

A pan profesor pomóc nie chciał. Mój przypadek - żylaki na nodze, już nie pajączki, ale jeszcze żaden poważny stan, wg pana profesora nie nadają się do żadnego leczenia, tj. nie można zastosowac zastrzyków, bo jestem alergikiem, a w takim przypadku tak prosty zabieg może skończyć się ponoć tragicznie; nie można zastanosowac żadnej innej metody leczenia np. operycyjnego, bo cytuje "umówmy się, jest to problem natury kosmetycznej, a nie zdrowotnej". Pan profesor kazał sie zatem przyzwyczaić do szpecących żylaków. Czy to jest pomoc lekarza? czy faktycznie nie można zrobić niczego, jesli młoda kobieta ma mocno widoczne żylaki i jest alergikiem?

WYBITNY LEKARZ. BYĆ W RĘKACH TAKIEGO LEKARZA TO ZASZCZYT.

WYBITNY LEKARZ. BYĆ W RĘKACH TAKIEGO LEKARZA TO ZASZCZYT.

Lekarz byl zdecydowanie niesympatyczny, polecony jako wybitny specjalista, przez przypadkowego lekarza, ale chętnego by coś pomóc. Niestety nie spelnil moich oczekiwań, ponieważ wlaściwie nie byl zainteresowany moim problemem. Mimo iż placilam 150zl za wizytę. Byl tak niemily, że przestraszylam się i nie chcialam powierzyć mu swoich nóg! że do dziś problem jest nie ruszony!!