dr n. med. Marek Migdał

Pediatra, Pulmonolog

1,3
1,5

Jestem oburzona postawą wspomnianego lekarza. Jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, jest on opryskliwy, wybuchowy, prwokujący, nie umiejący się porozumieć, nie potrafił wytłumaczyć zaistniałej sytuacji. Wydaje mi się, że Pan ten jest stworzony i wybrany na stanowisko dyrektora by odbierać pluszaki i podziękowania. Gdyby można było dałabym 0 gwiazdek.

Gdyby można było dałabym 0 gwiazdek.

Nie polecam,agresywny,wybuchowy,prowokator,manipuluje faktami,straszny człowiek,niewiem jak taki czlowiek może być lekarzem,to jakas pomyłka,wstyd dla CZD hańba

Miałam możliwość poznać pana Migdała podczas pobytu mojej chorej córeczki w Centrum Zdrowia Dziecka. Niestety pan Migdał jest lekarzem tylko z nazwy - rozczarował mnie we wszystkich aspektach, w jakich chciałam uzyskać od niego pomoc. Dlatego zdecydowanie tego lekarza nie polecam!

Z początku dr Migdał sprawia sympatyczne wrażenie. Niestety każda kolejna konfrontacja przynosi rozczarowanie. Zaniedbuje pacjentów, podczas spotkania bezustannie patrzy na zegarek, nie słucha rozmówcy, manipuluje faktami, nie umie przyznać się do błędu, bez powodu wybucha gniewem.