lekarz Marek Minkner

Pan doktor jest miłym człowiekiem i od razu wzbudza zaufanie. Sprawia też wrażenie bardzo kompetentnego. Niestety, jak się okazało, do niektórych problemów podchodzi zbyt rutynowo, nieindywidualnie, upraszczając sprawę, zamiast jej się przyjrzeć dokładniej. W moim przypadku wystarczyło zlecić kilka dodatkowych badań, żeby ujawnić nieprawidłowości, tymczasem doktor z ojcowskim, dobrotliwym uśmiechem ignorował wszystkie sygnały, nie wiem czy z lenistwa czy z niekompetencji, czy z rutyny, zrzucając je na karb nerwów, niskiego progu bólu itp. Polecam tego pana zdrowym kobietom do pobrania cytologii i zwykłego badania, które wykonuje delikatnie i z wyczuciem. Nie wiem jakim jest chirurgiem czy jak odbiera poród, ale przypuszczam, że jest godny polecenia, bo w wyraźnie poważnych sprawach jest odpowiedzialnym, dobrym fachowcem. Za to może przeoczyć coś, co się kończy nowotworem albo bezpłodnością - choć do ostatniej chwili spokój "życia w niewiedzy" podtrzymywanej przez pana doktora mamy gwarantowany

Jest to lekarz naprawde godny polecenia.

Jest to lekarz naprawde godny polecenia.

Super lekarz chodziłam do niego w ciąży i umówił się ze mną na termin porodu i nie wziął nawet 1zł sama dałam mu 100zł to nie chciał wziąć.

Pan doktor jest raczej dobrym fachowcem, chociaż za przyjście do porodu zażyczył sobie 500zł. Na szczęście wszystko poszło dobrze.

Miałam Pana doktora przy 1 porodzie. Nie chodziłam do niego prywatnie ale zajął się mną bardzo profesjonalnie. Zamiast jako pierworódka rodzić przez 12 godzin urodziłam w godzinę. Przez cały poród pan doktor był ze mną. Gorąco polecam zwłaszcza kobietom które panicznie boją się porodu.

z całą pewnością mogę polecić tego lekarza :) jest bardzo miły, nie wzbudza wstydu nawet u młodych osób takich jak ja. wyjaśnił bardzo profesjonalnie problem i uspokoił. miło się z nim rozmawia,a z wypisaniem jakichkolwiek doustnych srodków antykoncepcyjnych nie ma rzadnego problemu ( nie wiem jak to jest u oób niepełnoletnich, ale myśle że to bardzo kompetentny lekarz, który chwali za odpowiedzialne decyzje :) byłam u niego na kasę chorych państwowo, bez płacenia czegokolwiek i naprawdę polecam, szczególnie młodym paniom które nie wiedzą do kogo się wybrać :) przyjmuje w szpitalu na PCK w pawilonie bodajże D, BEZPŁATNIE. jestem naprawdę miło zaskoczona tak kompetentną postawą. POLECAM

Doktor Minkner uratował mi życie, zajął się mną bardzo profesjonalnie. To jest lekarz z powołania, oby jak najwięcej było takich specjalistów.

Nieodpowiedzialny lekarz. Prowadzi prywatną działalność i wystawia błędne diagnozy potem proponuje leczenie prywatne u siebie w gabinecie za niezłą sumkę. Całe szczęście dr Strzelczyk sprostował błędną metodę leczenia. Nie polecam. Przy okazji mojej mamie powiedział, że nie zrobi USG piersi bo nie ma aparatu a następnego dnia poszłam ze skierowaniem na USG. Niepoważna osoba. NIE POLECAM.