Marek Muchametczyn

2,9
2,7

Do Pana doktora trafiłam 14 lat temu, kiedy to jeden z lekarzy stwierdził, że już nie będę miała dzieci. A jednak dzięki doktorowi Markowi Muchametczyn udało się. Moja córka za pół roku skończy 14 lat. Do tej pory jestem pacjentką Pana doktora. Jest to lekarz, który angażuje się, który opiekuje się w szpitalu. Lekarz, który słucha pacjentki, który odpowiada na pytania.

Wykrył mi chorobę, której nie miałam:). Do tego wszystkiego za każde wejście do gabinetu dość sporo sobie liczy.Stanowczo odradzam!

Super podejście. Prowadzi moją 2 ciążę i co do płci się nie pomylił. A w dzisiejszych czasach, każdy wysyła jeszcze na konsultacje tzw. 3d dla pewności czy wszystko ok z dzieckiem. Pare przypadłości też wyleczył...

taki lekarz to nie lekarz. jak najdalej od pana dr

taki lekarz to nie lekarz. jak najdalej od pana dr

Jedyne co polecam to unikać tego lekarza

Jedyne co polecam to unikać tego lekarza

Dobry lekarz polecam i jeszcze raz polecam bardzo pomógł

Dobry lekarz polecam i jeszcze raz polecam bardzo pomógł

Nie polecam!!!!!!!!!! urodziłam dziecko niepełnosprawne - czego nie wykrył, zawsze powtarzał że wszystko jest w porządku a okazało się inaczej , inny lekarz powiedział, ze gdyby interwencja była wcześniej mogłam liczyć na operację wewnątrzpłodową - dziecko urodziłabym zdrowe a teraz mogę tylko odradzać kontakt z tym panem młodym mamom.

Jest to świetny lekarz godny polecenia, prowadzi moja pierwsza ciaze i w kazdym problemie moglam na niego liczyc. Prawdziwy przyjaciel kobiety

słaby lekarz, nie potrafi określić płci dziecka poświęca mało czasu pacjentce i dodatkowo trzeba dużo czasu czekać na wizytę do niego nie wspominając o tym że w szpitalu udaje że nie zna kiedy wychodzą kłopoty powodowane jego złą diagnozą

odradzam!! odradzam!! i jeszcze raz odradzam!!ja z tym panem miałam do czynienia na szczęście krótko ale skutki jego "leczenia" odczuwałam jeszcze do niedawna. Przez 5 mscy leczył moją nadżerkę i niestety nie wyleczył bo leczył tę przypadłość... globulkami, a jak to powiedział inny lekarz "to jeszcze nikomu się nie udało". Troszkę mi to podleczył, po czym wracało to w jeszcze gorszym stanie i pomimo tego nie zmienił sposobu leczenia... Taką niekompetencję rzadko można spotkać!! Pomimo iż mówiłam mu, że planuję ciąże nie potraktował tego poważnie no i zaszłam w ciążę z nadżerką, na szczęście w porę się opamiętałam i ciąże od samego początku prowadził inny lekarz. Straciłam mnóstwo czasu nie mówiąc już o pieniądzach. Wizyty są umawiane na konkretną godzinę ale nijak nie ma to odbicia w rzeczywistości, bo zawsze było min. 1-1,5 h spóźnienia, bo pan "lekarz" w gabinecie żartuje z pacjentkami bądź zadaje pytania typu "skąd Pani się o mnie dowiedziała??". Dodam jeszcze, że kilkakrotnie próbowałam skontaktować się z nim telefonicznie w bardzo ważnej sprawie i nigdy mi się to nie udało, bo albo "abonent był niedostępny", albo nie odbierał albo... odebrał, powiedział "nie mogę rozmawiać, zaraz do Pani oddzwonię" i jak nie trudno się domyśleć - nie oddzwonił!! to naprawdę nie jest lekarz, na którego można liczyć, w jakimkolwiek sensie, ani nie można liczyć na metody jego leczenia ani na innego rodzaju pomoc, nawet telefoniczną. PORAŻKA!!