dr n. med. Marek Myślak

Witam,jestem osobą dializowaną. Byłem na dializach gościnnych w Świnoujściu. Pan Profesor jest tam "szefem"-Wspaniały lekarz i człowiek. Pragnę dodać,iż Pan Profesor stworzył tam,piękne miejsce-dla nas-opieka jest na najwyższym poziomie. Polecam i pozdrawiam Maciej z Grodziska Wielkopolskiego.

Witam,jestem osobą dializowaną.
Byłem na dializach gościnnych w Świnoujściu.
Pan Profesor jest tam "szefem"-Wspaniały lekarz i człowiek.
Polecam i pozdrawiam
Maciej z Grodziska Wielkopolskiego.

Pierwszy z wielu specjalistów, (z porad których korzystałam prywatnie), kto jako pierwszy spojrzał na mój problem kompleksowo, poświęcił odpowiednią ilość czasu by zebrać rzetelny wywiad i dokładnie przeanalizował przyniesione wyniki badań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczone - zwłaszcza po odbyciu wielu wizyt u "ekspertów diagnozujących" w przysłowiowe 5 minut za "stówkę". Reasumując - świetny, kompetentny specjalista nie tylko z dobrym podejściem psychologicznym, ale też interdyscyplinarnym do pacjenta. Wszakże chore nerki to tylko część większej całości (naszego organizmu). Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Po pierwsze wspaniały wrażliwy i cudowny człowiek.Jako lekarz Dokładny Kompetentny zorganizowany; dokonuje bardzo dokładnych wywiadów z Pacjentem cenie go bardzo wysoko darze ogromnym zaufaniem i szacunkiem.Według mnie Jeden z najlepszych Lekarzy z jakim miałam i mam nadal do czynienia Traktuje człowieka nie jak następny przypadek medyczny ale do każdego podchodzi w sposób indywidualny i ciepły można z takim Doktorem czuc sie w pełni bezpiecznie Naprawdę polecam.Pozdrawiam Viola

Narawde polecam, bardzo kompetentny lekarz.

Narawde polecam, bardzo kompetentny lekarz.

Ma się poczucie bezpieczeństwa.Polecam tego lekarza.

Ma się poczucie bezpieczeństwa.Polecam tego lekarza.

lekarz,ktorego bardzo cenie,wysoko oceniam,darze szacunkiem,milo wspominam i wszystkim polecam. ada johannsen aus flensburg

Lekarz z powołania. Prawdziwy specjalista. Uprzejmy, spokojny, dociekliwy. Tłumaczy dokładnie genezę problemu, dokonuje bardzo dokładnych wywiadów. Polecam w ciemno!!!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, naprawdę zna się na rzeczy. Jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy, z którymi miałem do czynienia. Serdecznie polecam