dr n. med. Marek Najdecki

Chirurg ogólny, Flebolog

Pan dr Marek Najdecki to świetny specjalista. Trafnie diagnozuje, rzeczowo tłumaczy chorobę i sposób leczenia oraz kompleksowo bada, we właściwy i przyjazny sposób prowadzi pacjenta do operacji. W osobie Pana Doktora doświadcza się profesjonalizmu, empatii i uprzejmości, które wzbudzają zaufanie i nadzieję na polepszenie komfortu życia. Polecam !

Lekarz godny polecenia.Przeprowadzał mi udany zabieg laserowe usuwanie żyły.Polecam serdecznie Pana doktora ,który jest świetnym fachowcem.

Trafiłam do doktora z czystego przypadku do KCO. W koszt wizyty zostało wliczone badanie żył (Doppler). Pan doktor bardzo profesjonalny, bardzo pomocny, udzielił absolutnie wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania. Dodatkowo otrzymałam dokładną rozpiskę gdzie sie zapisac na zabieg (NFZ) oraz kiedy i gdzie zgłosić się na badania itp. Sam zabieg przeprowadzony przez doktora - super! Wszystko ładnie się zagoiło, opieka doktora po zabiegu naprawde super - naprawdę jestem wdzieczna za tak profesjonalną obsługę. Polecam gorąco doktora.