prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog dziecięcy

Niezwykle sympatyczny, kontaktowy i kompetentny lekarz.

Niezwykle sympatyczny, kontaktowy i kompetentny lekarz.

Niezwykły, skromny ,acz bardzo kompetentny człowiek. Oby było więcej takich lekarzy!!!

Jest wspaniałym lekarzem.Bardzo mi pomógł.

Jest wspaniałym lekarzem.Bardzo mi pomógł.

Zdycydowanie lekarz z powołania. Niestety Pan dr przyjuje tylko dzieci... odkąd już mam leczyć się u lekarzy dla dorosłych nie mogę znaleźć "mojego lekarza" który ma dalej mnie prowadzić. No cóż, naprawdę bardzo polecam

Wspaniały lekarz. Tzw. lekarz z powołania. nie będę się rozpisywał, po prostu takich lekarzy jak on wiecej nie ma !

Nie znam lepszego lekarza i człowieka. Brak słów aby opisać jego kompetencję i odanie pacjentowi. Takich ludzi się nie spotyka

lekarz z powołania,pierwszy raz spotkałam się z tak oddanym pacjentom lekarzem,przez prawie 5 lat szukaliśmy poprawnej diagnozy u syna ,nikt nam nie chciał pomóc,cieszę się bardzo ,że dostaliśmy się do profesora szkoda tylko ,że tak późno,syn jest pod kontrolą ponad 2 lata i są duże efekty,zawdzięczam mu zdrowie syna .Nie przyjął ani złotówki.

Obszerna wiedza medyczna i wręcz fenomenalna pamięć Pana Profesora (o czym miałam okazję się przekonać osobiście), jest adekwatna do Jego tytułu. Do tego wspaniały człowiek pełen troski o pacjenta, wnikliwie badający i stawiający trafne diagnozy. A co za tym idzie, skutecznie leczący. Zawsze znajduje czas, by szczegółowo objaśnić stan chorego i metody leczenia. Polecam wszystkim oddanie Dziecka pod opiekę Pana Profesora, nie pożałujecie na pewno!

Zawsze znajduje czas, by szczegółowo objaśnić stan chorego i metody leczenia.

wspanialy czlowiek i specjalista .polecam kazdemu ktory musi skorzystac z porady tego specjalisty.