Lekarze Endokrynolog dziecięcy Poznań

- 54

prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog dziecięcy

liczba opinii: 19

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Katarzyna Derc

Endokrynolog

liczba opinii: 11

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
To mój 4 endokrynolog w moim życiu, Pierwszy raz trafiłam na ul. Szpitalną. Miałam wtedy 15 lat. Potem przenosili mnie, ale zaczęłam tyć bez przyczyn. Potem chodziłam do prywatnego endokrynologa i wywołał u mnie nadczynność tarczycy, czułam się okropnie. A potem trafiłam do Pani Katarzyny Derc, która umie dobrać odpowiednio leki i wysłucha każdego. Nawet bardzo młodego człowieka. Zawsze jestem najmłodszą pacjentką, niektórzy mnie niepoważnie traktowali ;) Wielki Pozytyw, polecam ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Edyta Gurgul

Endokrynolog, Internista

liczba opinii: 4

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM ...
Opinia dodana przez: ef

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 2

Poradnia Genetyczna
Słowackiego 8/10
60-823 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
. Zawsze uprzejma, odpowie konkretnie na pytania. Jestem od ponad dwudziestu lat pod kontrolą Pani doktor i darzę Ją pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Maciej Baczyk

Endokrynolog

liczba opinii: 1

Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pacjentką dra Macieja Bączyka od 2013 roku. Mimo usuniętej tarczycy prawie siedem lat temu, czuję się znakomicie. Olbrzymia kompetencja doktora przyczyniła się do całkowitego odzyskania przeze mnie zdrowia. Pełne zaufanie do specjalisty powoduje, że czuję się bezpiecznie, a każda kontrolna wizyta upewnia mnie, że dokonałam właściwego wyboru lekarza. Polecam!
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Hanna Komarowska

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 1

ulica Kościelna 26/22
60-538 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała Pani Doktor, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Lekarz z powołaniem. Jestem szczęśliwa, że mogę być pacjentką tak znakomitego specjalisty. Dzięki temu czuję się coraz lepiej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: H

lekarz Małgorzata Abramczyk

Internista, Endokrynolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Konkretna, fachowa lekarka, dokładnie bada, wszystko tłumaczy.Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Do tego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, traktuje pacjenta z życzliwością, poświęcając mu dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

dr hab. n. med. Piotr Fichna

Pediatra, Endokrynolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Maciej Owecki

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 1

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz - polecam w 100% Zdiagnozował u mnie Hashimoto i dzięki niemu w końcu normalnie żyje. Zaproponował leki i dietę, dużo schudłam, już nie mam problemów z koncentracją. Do tego jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie omawia.
Opinia dodana przez: Kasia

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

Gajowa 3
Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,9/5
Żczę wszystkim którzy mają problemy zdrowotne aby spotkali na swej drodze TEGO lekarza !!!! cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny.
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Endokrynolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Agata Czarnywojtek gabinet
os. Rzeczypospolitej 6
61-397 Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Maciej Gembicki

Endokrynolog

liczba opinii: 7

Promienista 34a
60-268 Poznań

Średnia ocen: 4,6/5
Leczę się u Pana Profesora i jestem bardzo zadowolona.Jest to bardzo miły,serdeczny i ciepły człowiek.Lekarz z powołania, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i z sercem.Bardzo mi pomógł.Polecam Pana Profesora z całego serca
Opinia dodana przez: grazynkaw

lekarz Małgorzata Lange-Ratajczak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

liczba opinii: 1

Os. Piastowskie
61-155 Poznań

Średnia ocen: 4,5/5
Byłam na wizycie u dr Lange. Po rozmowie tego samego dnia miałam biopsję. Miła, kompetentna lekarka. Do stałam jej namiary z polecenia (zadowolona koleżanka). Płatność była w okienku, dostałam paragon ( os. Piastowskie w Poznaniu ).
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,4/5
Prof Marek Ruchała to zdecydowanie PROFESJONALISTA posiadający olbrzymią wiedzę medyczną! Rzeczowy, kompetentny i merytoryczny! W moim przypadku Profesor błyskawicznie postawił trafną diagnozę, a późniejsze badania ją jedynie potwierdziły… Szczegółowo wszystko wytłumaczył, rozwiał wszelkie wątpliwości, omówił problem i sposób leczenia już na pierwszej wizycie! Z gabinetu wyszłam z kompletem wiedzy, wnikliwej analizy mojego przypadku, lecz również z poczuciem, że czas poświecił mi nie tylko wybitny Profesor, ale przede wszystkim CZŁOWIEK! - ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Endokrynolog, Pediatra

liczba opinii: 7

Na Stoku 5
61-663 Poznań

Średnia ocen: 4,4/5
Jest bardzo dobrym pediatrom, potrafi dokładnie zbadać, wysłuchać wypowiedzi pacjenta i trafia w leki, które nie są drogie a skuteczne. Polecam innym.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Maria Gacek

Endokrynolog

liczba opinii: 4

KK Anestezjologia
Słowackiego 12/1
60-823 Poznań

Średnia ocen: 4,4/5
Pani doktor Maria Gacek to lekarz godny polecenia,bardzo dokładna,rzetelna i sympatyczna.Poświęca pacjentowi czas bez patrzenia na zegarek
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Rafał Czepczyński

Endokrynolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Grunwaldzka
Poznań

Średnia ocen: 4,2/5
Pan Profesor jest wielkim profesjonalistą, podchodzi do pacjenta indywidualnie, poświęca mu 110% czasu, jest bardzo uprzejmy - a co najważniejsze jego metody leczenia są bardzo skuteczne. Jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Julka

lekarz Waldemar Herman

Endokrynolog, Internista

liczba opinii: 11

Poznań

Średnia ocen: 4,2/5
Pan doktor to cudowny, kompetentny lekarz. Bardzo uprzejmy, miły. Leczy kompleksowo. Proszę mu zaufać, a naprawdę wyleczy. Miałam bardzo trudny i rzadki przypadek choroby, w tej chwili nie biorę żadnych leków i czuję się bardzo dobrze. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

dr hab. n. med. Wanda Horst-Sikorska

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 7

Podhalańska 14
60-615 Poznań

Średnia ocen: 4,2/5
U Pani Doktor byłam tylko 1 raz - miała zastępstwo za mojego lekarza prowadzącego. Owszem Pani była uprzejma i uśmiechnięta ale na tym koniec. Leczę się na tarczycę od 1,5 roku. Wizyta spowodowana była nagłym wzrostem TSH w 2gim m-cu upragnionej ciąży. Lekarz prowadzący zalecił aby w momencie zajscia w ciążę natychmiast skontaktować się z lekarzem w celu zwiększenia dawki leku aby ciążę utrzymać (ciąża po długim leczeniu hormonalnym zagrożona)w ...
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat