lekarz Marek Nowakowski

3,9
3,6

Do delikatnych lekarzy to on nie nalezy! Wyszlam od niego z siniakami na brzuchu! A ta aparatura do USG to jakas porazka! Stwierdzil mi ciaze pozamaciczna i poslal do szpitala na zabieg, w szpitalu okazalo sie ze ciaza jest prawidlowa a zarodek znajduje sie w macicy! No ale coz mozna chciec po 20 letnim sprzecie! Niech go sobie wymieni na nowy a nie wprowadza pacjetki w blad!! Mnie juz u siebie napewno nie zobaczy!!

Do delikatnych lekarzy to on nie nalezy!
Wyszlam od niego z siniakami na brzuchu!
A ta aparatura do USG to jakas porazka!
No ale coz mozna chciec po 20 letnim sprzecie!
Niech go sobie wymieni na nowy a nie wprowadza pacjetki w blad!!
Mnie juz u siebie napewno nie zobaczy!!

Jest lekarzem kompetentnym, godnym zaufania i polecenia. Zawiłe zagadnienia potrafi ( i chce !) wytłumaczyć jasno,konkretnie,rzetelnie- po prostu właściwy człowiek we właściwym miejscu. Jest uprzejmy i ma właściwe podejście do pacjenta. To lekarz z "ludzką twarzą". Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam.

Jest lekarzem kompetentnym, godnym zaufania i polecenia.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam.

Bardzo polecam, konkretnie bez owijania w bawełnę, trafna diagnoza doskonałe leki. Wszystko wytłumaczył. Bardzo mi pomógł dzieki niemu nie musiałam mieć zabiegu. Do kabareciarzy nie należy ale lekarz powinien być konkretny i szczery.

Zdecydowanie nie polecam nikomu. Dałam drugą szanse temu lekarzowi i znów się zawiodłam... Lekarz był nieuprzejmy, arogancji, dwukrotnie spoglądał na zegarek i z łaską wykonał badanie. Zostałam - mówiąc kolokwialnie - potraktowana z buta. Unosił głos na kobietę w ciąży. Wg mnie jest to lekarz, który albo potrzebuje dłuższego odpoczynku od pracy, aby nabrać ponownie chęci do zawodu, albo to totalnej zmiany profesji.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Byłam jego pacjentką - pierwszy i ostatni raz. Całkowicie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami jakie po wizycie znalazłam w internecie. Fatalnie przeprowadzał badanie, był niedelikatny (szczególnie dla pacjentki w zaawansowanej ciąży). Jest zarozumiały, arogancki i kompletnie nie ma podejścia do pacjentek. Podnosił głos. Po wyjściu z gabinetu najnormalniej w świecie rozpłakałam się. Z całą odpowiedzialnością słów - ODRADZAM.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz prowadził całą moją ciąże i wszystko obeszło się bez komlikacji

Jest bardzo dobrym lekarzem spokojnie i cierpliwie tłumaczy i rozwiewa kazde watpliwosci . Czy przyjmuje prywatnie czy normalnie z funduszu nie ma zadnej rożnicy jak czasem bywa w przypadku innych lekarzy

Najlepszy fachowiec w mieście. Polecam wszystkim.

Najlepszy fachowiec w mieście. Polecam wszystkim.

polecam, udziela naprawdę wyczerpujących odpowiedzi, rozwiewa wszelkie wątpliwości, dużo daje podejście lekarza do pacjentki a tutaj uważam ze jest naprawdę na wysokim poziomie