dr n. med. Marek Pabiandr n. med. Marek Pabian - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Pabian

Pełna opieka nad pacjentkami w każdym wieku. Profesjonalne badania ginekologiczne, prowadzenie ciąży oraz leczenie niepłodności.

Znajomość języków obcych:

Znajomość języków obcych:
- Angielski

To jakaś tragedia... Przyszłam na zaplanowaną wizytę, aby wyjaśnić, czy wszystko jest w porządku, według lekarza było wszystko ok. Przed wizytą robiłam badania i też było dobrze. Ale jakie było moje zdziwienie po wizycie... Lekarz spowodował infekcję, kiedy mnie sprawdzał. Możliwość infekcji w innym miejscu jest wykluczona. Gdybym miałam najmniejsze wątpliwości, że to nie była wina tej osoby, nie napisałabym opinie. Jeśli to twój lekarz - uważaj na sterylność urządzeń. Gdyby nie ten lekarz, byłabym zdrowa.

Lekarz na 5 z plusem całe dwie ciąże chodziłam do Pana doktora w Świętochłowicach pierwsze dziecko urodzone w szpitalu w Świętochłowicach a drugi poród w Gliwicach ze Świętochłowic pojechałam tam za Panem doktorem Markiem Pabianem więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Dr. Marek Pabian jest najlepszym lakarzem jak dla mnie a od pierwszej wizyty minęło prawie 19 lat.!!! Pozdrowienia dla Pana doktora 🙂

Pan dr Marek Pabian to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam, a napewno najlepszy w swojej specjalizacji pod każdym względem :) Pozdrawiamy serdecznie, Dagmara, Grześ i Bartek.

Pozdrawiamy serdecznie,
Dagmara, Grześ i Bartek.

Świetny lekarz z super podejściem do pacjenta, kompetentny,miły,uprzejmy,drugiego takiego nie znam,polecam.

Każdej kobiecie polecam ten gabinet! Pan doktor jest osoba bardzo profesjonalna ale i przystępna. Można na nim polegać zawsze - nawet gdy mieliśmy ciężkie chwile w drugiej ciąży mogliśmy zawsze zadzwonić i Pan Pabian służył pomaca. Potrafił przyjąć nas przed wszystkimi pacjentami z samego rana, gdy zachodziła taka potrzeba. Zakres badań jakie można wykonać w Jego gabinecie pokazuje, że cały czas rozszerza swoją wiedzę.

Każdej kobiecie polecam ten gabinet!

najlepszy lekarz na świecie. niesamowity fachowiec, który rozwiązuje problemy. zaangażowany, ciepły, serdeczny człowiek.

Polecam w 100% Wspaniały lekarz, który ma podejście do pacjentki. Jednym słowem każdy lekarz powinien być taki jak Pan Marek 😁 Pozdrawiam mama 7-letniego Kuby 😉👍

Polecam w 100%
Pozdrawiam mama 7-letniego Kuby 😉👍

Najlepszy lekarz jakiego znam. Prowadziłam u dr Pabiana dwie ciąże jestem bardzo zadowolona. Lekarz ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Wszystko dokładnie prosto dla pacjenta tłumaczy. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy :)

Dr Pabian to najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić, zarówno podczas starania się o dziecko jak już podczas prowadzenia ciąży. Zawsze gotowy do pomocy, cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie, rozwiewał każdą niepewność nawet podczas rozmów telefonicznych. Ma świetnie poczucie humoru, które sprawia ze stres i napięcie rozładowują się od razu po przekroczeniu progu gabinetu. Ma też duże pokłady cierpliwości do pacjentek - o czym przekonałam się wiele razy :). A co najważniejsze dla mnie gabinet swoją szeroką ofertą opiekuje się pacjentką w pełmym zakresie. Ufam doktorowi Pabianowi w 100%, ...

Ufam doktorowi Pabianowi w 100%,
Pozdrawiamy i dziękujemy za wszystko,
Nina i mały Wojciech.

Hmm... Żadne słowa nie są zbyt wystarczające by wyrazić jakim lekarzem jest Pan Doktor 😊 Polecam Pana Doktora każdej kobiecie, w każdym wieku. Mój mąż był przeciwnikiem mężczyzny ginekologa, poznając Pana Doktora przy prowadzeniu ciąży i powiedział że tak dobrego i opiekuńczego lekarza już dawno nie spotkał. Poświęcał nam tyle czasu ile go potrzebowaliśmy, omawialiśmy wszystko czego chcieliśmy się dowiedzieć. No moje zdanie jest takie, że nie wyobrażam sobie innego tak rewelacyjnego lekarza.