dr n. med. Marek Pabiandr n. med. Marek Pabian - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Pabian

Pełna opieka nad pacjentkami w każdym wieku. Profesjonalne badania ginekologiczne, prowadzenie ciąży oraz leczenie niepłodności.

Znajomość języków obcych:

Znajomość języków obcych:
- Angielski

Jakklowiek to zabrzmi Pan Doktor to lekarz do którego chętnie się idzie-na luzie, bez stresu. Pan Dr potrafi zażartować ale wszystko ze smakiem, co sprawia że i pacjentka i jej mąż poczują się w gabinecie dobrze. Wszystko przetłumaczy z polskiego na polski... Negatywne opinie dotyczące długiego czasu oczekiwania w poczekalni to dla mnie zaleta, bo chyba każda z nas chce być odpowiednio potraktowana a nie po łepkach bo lekarz sie spieszy. Zawsze można zadzwonić i zapytać jakie jest opóźnienie żeby nie czekac zbyt długo. Warto się uzbroić w cierpliwość bo dobrego lekarza nie łatwo znaleźć. W poczekalni jest tv a w okolicy park. Można do Pana Dr zadzwonić o każdej porze dnia i nocy więc pomyślmy czasem o tym, że ten facet naprawdę poświęca sie swojej pracy jak troszczy sie o pacjentki.

Dr Pabian to najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić, zarówno podczas starania się o dziecko jak już podczas prowadzenia ciąży. Zawsze gotowy do pomocy, cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie, rozwiewał każdą niepewność nawet podczas rozmów telefonicznych. Ma świetnie poczucie humoru, które sprawia ze stres i napięcie rozładowują się od razu po przekroczeniu progu gabinetu. Ma też duże pokłady cierpliwości do pacjentek - o czym przekonałam się wiele razy :). A co najważniejsze dla mnie gabinet swoją szeroką ofertą opiekuje się pacjentką w pełmym zakresie. Ufam doktorowi Pabianowi w 100%, ...

Ufam doktorowi Pabianowi w 100%,
Pozdrawiamy i dziękujemy za wszystko,
Nina i mały Wojciech.

Hmm... Żadne słowa nie są zbyt wystarczające by wyrazić jakim lekarzem jest Pan Doktor 😊 Polecam Pana Doktora każdej kobiecie, w każdym wieku. Mój mąż był przeciwnikiem mężczyzny ginekologa, poznając Pana Doktora przy prowadzeniu ciąży i powiedział że tak dobrego i opiekuńczego lekarza już dawno nie spotkał. Poświęcał nam tyle czasu ile go potrzebowaliśmy, omawialiśmy wszystko czego chcieliśmy się dowiedzieć. No moje zdanie jest takie, że nie wyobrażam sobie innego tak rewelacyjnego lekarza.

Fantastyczny lekarz! Rzeczowy, kompetentny i niesamowicie empatyczny. Prowadził obie moje ciaże i za każdym razem czułam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Przed wizytą nalezy zadzwonić do asystentki z potwierdzeniem godziny, jezeli jest jakiś poślizg czasowy jestesmy o tym informowani a to pozwala uniknąć czekania w kolejce. Pan doktor jest niesamowitym człowiekiem i z czystym sumieniem polecam go jako specjaliste każdej kobiecie, w każdym wieku.

Każdej kobiecie polecam ten gabinet! Pan doktor jest osoba bardzo profesjonalna ale i przystępna. Można na nim polegać zawsze - nawet gdy mieliśmy ciężkie chwile w drugiej ciąży mogliśmy zawsze zadzwonić i Pan Pabian służył pomaca. Potrafił przyjąć nas przed wszystkimi pacjentami z samego rana, gdy zachodziła taka potrzeba. Zakres badań jakie można wykonać w Jego gabinecie pokazuje, że cały czas rozszerza swoją wiedzę.

Każdej kobiecie polecam ten gabinet!

Najlepszy lekarz na świecie, jego kompetencja i uprzejmość sprawiają że żaden inny lekarz już człowiekowi nie odpowiada bo nikt nie jest taki jak dr Marek. Prowadzenie ciąży, opieka, informacja i możliwość kontaktu w każdym momencie dają niesamowite poczucie bezpieczeństwa a dodatkowo poczucie humoru pana doktora sprawiają ze wizyty w jego gabinecie to czysta przyjemność :))

Najlepszy lekarz, jakiego znam!!!!! Jestem pacjentka Pana doktora ok.10 lat, a od 5 lat szczesliwa mama, dzieki Panu doktorowi. Kompetentny, rzeczowy, najwiekszy specjalista w swoim fachu. Od progu zawsze usmiechniety, poswiecajacy czas pacjentce do maksimum. Cierpliwy przy odpowiadaniu na 257 pytanie podczas wizyty 😉 Polecam goraco Pana doktora!!!!

Wspaniały lekarz,naprawde godny polecenia.Doktor prowadzil moje dwie ciążę i obie córeczki przyszly na swiat przez cc,które wykonywał wlasnie dr Marek,kiedy tylko zobaczylam,ze jest juz na sali zemna caly strach minął poprostu czulam sie bezpieczna.Lekarz z powolania,kompetentny,uprzejmy z poczuciem humoru.Swoim zachowaniem i troską powinien stanowaic wzór dla innych lekarzy...

Pan doktor prowadził moja ciążę i nie wyobrażam sobie aby miał to robić ktoś inny :) zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, zaangażowany! Opieka podczas ciąży oraz CC była perfekcyjną. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko. Pozdrawiamy z Dominikiem :)

Najlepszy lekarz jakiego znam. Prowadziłam u dr Pabiana dwie ciąże jestem bardzo zadowolona. Lekarz ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Wszystko dokładnie prosto dla pacjenta tłumaczy. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy :)