dr n. med. Marek Pabiandr n. med. Marek Pabian - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Pabian

Pełna opieka nad pacjentkami w każdym wieku. Profesjonalne badania ginekologiczne, prowadzenie ciąży oraz leczenie niepłodności.

Znajomość języków obcych:

Znajomość języków obcych:
- Angielski

Najlepszy lekarz na świecie, jego kompetencja i uprzejmość sprawiają że żaden inny lekarz już człowiekowi nie odpowiada bo nikt nie jest taki jak dr Marek. Prowadzenie ciąży, opieka, informacja i możliwość kontaktu w każdym momencie dają niesamowite poczucie bezpieczeństwa a dodatkowo poczucie humoru pana doktora sprawiają ze wizyty w jego gabinecie to czysta przyjemność :))

Pan doktor prowadził moja ciążę i nie wyobrażam sobie aby miał to robić ktoś inny :) zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, zaangażowany! Opieka podczas ciąży oraz CC była perfekcyjną. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko. Pozdrawiamy z Dominikiem :)

Świetny lekarz!!!!!!!! Cudowne podejście do pacjenta. Prowadził moją ciążę wzorowo, zawsze miły i cierpliwy.

Lekarz który pracuje z pasją...Z powolania.W swoim życiu zaliczyłam wielu lekarzy..od ponad 15 lat jestem pacjentka dr.Pabiana i nie zamienię go na innego.polecam w 200% bo warto korzystać z doświadczenia i wiedzy

Jakklowiek to zabrzmi Pan Doktor to lekarz do którego chętnie się idzie-na luzie, bez stresu. Pan Dr potrafi zażartować ale wszystko ze smakiem, co sprawia że i pacjentka i jej mąż poczują się w gabinecie dobrze. Wszystko przetłumaczy z polskiego na polski... Negatywne opinie dotyczące długiego czasu oczekiwania w poczekalni to dla mnie zaleta, bo chyba każda z nas chce być odpowiednio potraktowana a nie po łepkach bo lekarz sie spieszy. Zawsze można zadzwonić i zapytać jakie jest opóźnienie żeby nie czekac zbyt długo. Warto się uzbroić w cierpliwość bo dobrego lekarza nie łatwo znaleźć. W poczekalni jest tv a w okolicy park. Można do Pana Dr zadzwonić o każdej porze dnia i nocy więc pomyślmy czasem o tym, że ten facet naprawdę poświęca sie swojej pracy jak troszczy sie o pacjentki.

Fantastyczny lekarz! Od kilku lat jestem pacjentką Pana doktora, zawsze uśmiechnięty, pamiętając o wszystkim,wszystko konkretnie wyjaśnia, rzeczowo i jaśnie. Polecam!

Najlepszy lekarz, jakiego znam!!!!! Jestem pacjentka Pana doktora ok.10 lat, a od 5 lat szczesliwa mama, dzieki Panu doktorowi. Kompetentny, rzeczowy, najwiekszy specjalista w swoim fachu. Od progu zawsze usmiechniety, poswiecajacy czas pacjentce do maksimum. Cierpliwy przy odpowiadaniu na 257 pytanie podczas wizyty 😉 Polecam goraco Pana doktora!!!!

Rewelacyjne podejście do pacjentki. Na każde pytanie lekarz odpowiada. Nie zbywa i poświęca pacjentce dużo czasu. Trafiłam do lekarza z polecenia znajomej i nie żałuję. Polecam 😊

Pan dr. Marek Pabian 👨‍⚕️ jest wspaniałym lekarzem ginekologiem podejście do pacjentki profesjonalne zawsze uprzejmie z uśmiechem na twarzy . Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże i jestem zachwycona.🙂

Trudno by mi było wyobrazić sobie Lekarza jeszcze bardziej przyjaznego pacjentkom. Kompetencja, zaangażowanie, dobry sprzet w gabinecie, klasa i styl. Gorąco polecam. Jestem pacjentka Pana Doktora od 13 lat!.

Jestem pacjentka Pana Doktora od 13 lat!.