dr n. med. Marek Pabiandr n. med. Marek Pabian - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Pabian

Pełna opieka nad pacjentkami w każdym wieku. Profesjonalne badania ginekologiczne, prowadzenie ciąży oraz leczenie niepłodności.

Znajomość języków obcych:

Znajomość języków obcych:
- Angielski

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia w życiu. Pan doktor ma indywidualne podejście do pacjentki, jest uprzejmy i rzeczowy.

BRdzo sumienny i kompetentny lekarz a do tego bardzo przemiły i sympatyczny człowiek. Polecam z czystym sumieniem 🙂

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wszystko wytłumaczy, dokładnie przebada i ZAWSZE cokolwiek by się działo przyjmie pacjenta. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Polecam Pana Doktora WSZYSTKIM kobietą :)

Dr Marek Pabian to genialny lekarz. Jak zorientowałam się, że jestem w ciąży zadzwoniłam do niego i mimo tego iż był na urlopie odebrał telefon i zdołałam umówić się na wizytę zaraz po jego powrocie. Prowadził moją ciąże i zawsze gdy tylko miałam jakieś obawy (np. gdy złapałam grypę) mogłam do niego zadzwonić i zawsze mi pomógł. Bardzo delikatny, z poczuciem humoru, do takiego lekarza to się idzie z przyjemnością. Gorąco polecam, nie zamieniłabym go na żadnego innego :)

Lekarz godny zaufania i polecenia. Chodzę do Niego już 8 lat.. prowadził moje dwie ciąże.. poleciłam pana Doktora znajomym, które również są bardzo zadowolone. Pan Doktor jest miły, sympatyczny, kompetentny. Gorąco polecam

Wspaniały Doktor! dwie poprzednie moje ciąże skonczyły sie poronieniem które byly prowadzone przez konowałów po tych przykrych doświadczeniach trafiłam do pana Doktora który poprowadził moją kolejną ciaże już bez jakichkolwiek powikłań! Podejście do pacjentek cudowne! wiedza medyczna ogromna ale i rowniez swietne podejscie psychologiczne..Polecam

Lekarz z powołania!!!Bardzo dobry specjalista z wieloletnim stażem a mimo wszystko nie dopadla go rutyna.

Byłam u dr.Pabiana dwa miesiące temu. Podczas USG zauważył nieprawidłowości w jajnikach. Od razu wytłumaczył co i jak, uspokoił, zlecił dodatkowe badania hormonalne i wytłumaczył jak będziemy prowadzić dalszy proces leczenia. Podczas badania USG dokładnie opowiadał i pokazywał gdzie są wszystkie narządy i co się z nimi dzieje. Za dodatkowe 20 zł zrobił mi również cytologię a po jej wynik kazał zadzwonić na swój prywatny nr telefonu. Namiary na doktora miałam od... mamy. :) Swoją drogą muszę tu wspomnieć, że to właśnie doktor Pabian prowadził ciążę mojej mamy kiedy się ...

Namiary na doktora miałam od... mamy. :) Swoją drogą muszę tu wspomnieć, że to właśnie doktor Pabian prowadził ciążę mojej mamy kiedy się mnie spodziewała. :)

Niesamowicie sympatyczny lekarza, widać, że traktuje swoje pacjentki jak przyjaciółki a nie jak kolejną babę która przynosi mu tylko kasę.

Jedynym minusem są tylko długie kolejki pomimo wizyt ustalanych na godzinę ale w nowym gabinecie, który znajduję się nie na Dubiela tylko na ul. Floriana 14 jest bardzo miła poczekalnia z telewizorem i piękną, zadbaną toaletą więc czekanie nie jest już takie irytujące jak wcześniej. :)

Nie będę się wypowiadał na temat kompetencji pana doktora, bo tę kwestię zostawiam pacjentkom. Chcę natomiast wyrazić swoją opinię na temat organizacji jego pracy. Drogie panie za każdym razem ja i matka mojego przyszłego dziecka czekamy u pana doktora od 1 do 2 godzin. I nie ma znaczenia czy wizyta jest umówiona na 17tą czy 22gą Dzisiaj kiedy zwróciłem mu na to uwagę, otwarcie i bez ogródek powiedział, że jedynym wyjściem z sytuacji jest zmiana lekarza, ponieważ on nie potrafi inaczej pracować. Moim zdaniem trzeba nie mieć litości, żeby trzymać ...

Moim zdaniem trzeba nie mieć litości, żeby trzymać kobiety w ciąży po 2 godziny w poczekalni...

Chodziłam do pana doktora przez rok, nie zauważył nadżerki ani zespołu policystycznych jajników mimo badań ginekologiczych i USG. Przepisywał antykoncepcję która na dodatek mi szkodziła. Zero skierowań na badania, a przecież i tak bym za nie zapłaciła więc nie rozumiem na czym oszczędzał... Mówiłam że to nie normalne przytyć 50 kg w dwa lata (fajnie nie?) a on rozkładał ręce i mówił "więcej seksu" ... ręce i nogi mi opadały. Na szczęście w końcu zmądrzałam i poszłam do innego specjalisty. Jestem w trakcje DOBREGO leczenia. Czuję się coraz lepiej a waga zaczyna spadać. Uważajcie dziewczyny... Niestety nie polecam!