Tylko nie do tego lekarza. Pacjenta traktuje jak intruza który zabiera jego cenny czas, nie słucha , nie przeprowadza wywiadu. Arogant który potrafi spytać się w drzwiach czy zajmę mu dużo czasu bo on jest zmęczony.Omijajcie go wielkim łukiem. Swoją drogą, ciekawe kto go zatrudnia i dopuszcza do pacjentów.

Zero zainteresowania pacjentem wielce narzeka że siedzi od 16 w szpitalu na izbie i jeszcze pogotowie przyjeżdża. Nie polecam jest arogancki. Robi bolesne usg dopochwowe postawił mi diagnozę że serce dzidziusia nie bije gdzie rano zbadał mnie inny lekarz u było wszystko ok. Nie polecam