lekarz Mieczysław Rajs

1,5
1,5

Chciałam, żeby lekarz skontrolował, czy wszystko ok, bo mam częste infekcje, parę m-cy temu miałam, wyleczyłam, więc przed wakacjami zależało mi na badaniu, sprawdzeniu, żeby na urlopie nie było niespodzianek. Lekarz nie zbadał, nie zapytał o te infekcje, tylko od razu stwierdził, że mi przepisze maść i tabletki. Nie wiem na co te leki mi przepisał, bo nie sprawdził, czy faktycznie coś mi dolega. Wyszłam z tamtąd szybciutko i juz nie wrócę. Leków oczywiście nie wykupię. Pójdę do innego lekarza.

w 2016 roku przyszłam do szpitala w Zabrzu na operację usunięcia macicy z przydatkami. Pan doktor Rajs bardzo usilnie starał się mnie od tego odwieść tłumacząc że nie widzi takiej potrzeby, dopiero gdy napisałam oświadczenie że chcę operacji na własne życzenie łaskawie mi ją zrobiono. Byłam traktowana obcesowo przez wszystkich lekarzy wobec czego czułam się bardzo niekomfortowo. po otrzymaniu wyników histopatologi okazało się że wycięto mi nowotwór złośliwy i oczywiście nie otrzymałam żadnego skierowania do Instytutu Onkologii bo tłumaczono mi że wszystko jest w porządku ponieważ nowotwór był mały i został wycięty w całości.dopiero po ok. dwóch miesiącach mojego chodzenia po lekarzach dostałam skierowanie do Instytutu. W tej chwili jestem po leczeniu onkologicznym i na dzień dzisiejszy jestem wyleczona ale do końca życia muszę być pod kontrolą onkologa.Moje pytanie gdzie dzisiaj bym była gdybym posłuchała pana doktora i robiła tylko kontrolne badania, czy miałabym szanse na życie?, gdy powiedziałam panu doktorowi o jego błędzie niestety nie usłyszałam nawet głupiego przepraszam. Wyciągając wnioski z mojego doświadczenia zdecydowanie nie polecam tego lekarza.