lekarz Marek Olszówka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Polecam z całego serca. Bardzo dobry lekarz.Zawsze miły sympatyczny , wytłumaczy wszystko co jest potrzebne . Z wynikami badań nie trzeba nie potrzebne jeździć wystarczy wysłać SMS I , wtedy Pan doktor daje znać czy trzeba przyjeżdżać.

To jest lekarz z powołania!!! Prowadził moją drugą ciążę, miałam podejrzenie hypotrofii płodu, wszystko wytłumaczył, nie chciał ani grosza za cotygodniowe usg ( a chodziłam do niego prywatnie)parę razy wypisał skierowanie do szpitala żeby mieć wszystko pod kontrolą, dla dobra dziecka to są jego słowa, oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania , nie dla kasy!!!

Bardzo dobrze wspominam wizytę u Pana doktora. Wszystkie wątpliwości wyjaśnił mi już na pierwszej wizycie :) gorąco polecam.

Pan doktor jest świetnym specjalistą, a Jego wiedza jest niepodważalna. Miły kontakt, zainteresowanie pacjentką - czy w gabinecie, czy przez kontakt telefoniczny - bardzo dobre. Polecam do badań profilaktycznych, prowadzenia ciąży itd.

Kompetentny o dużej wiedzy , konkretny , dobry ginekolog o świetnym podejściu do pacjenta .Nie krytykuje innych lekarzy, bardzo grzeczny

Lekarz godny polecenia pod każdym względem! Nie bagatelizuje nawet drobnych spraw! Jest życzliwy, może troszkę małomówny ale fakt, że nie byłam u niego na żadnej prywatnej wizycie podczas ciąży a mimo to zawsze mnie przyjmował nawet jak nie byłam zarejestrowana a działo się ze mną źle powinien każdego przekonać, że warto powierzyć się w jego ręce! Polecam polecam polecam z caaałych sił!!!!!

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Bardzo profesjonalny i konkretny a przy tym miły i uprzejmy. Prowadził moją ciążę, w szpitalu przychodził nawet jak nie miał dyżuru. Rzadko się spotyka takich lekarzy, polecam.

Polecam w 100% , Bardzo dobry lekarz . Najlepszy ginekolog jakiego poznałam, prowadzi moją druga ciąże zagrożoną i nie mam na co narzekać. Naprawdę z powołaniem wykonuje swój zawód. Dziki niemu mam nadzieje ze dotrwam do końca ciąży bez większych problemów, zawsze jest pod telefonem czy to 23 czy 6 rano. Wszystkim polecam tego ginekologa.

Obecnie jestem w ciąży i dr Olszówka jest moim lekarzem prowadzącym, szczerze to nie wyobrażam sobie że mogłabym chodzić do innego lekarza. Pełen profesjonalizm, bez pośpiechu, gdy trzeba służy również radą przez telefon, naprawdę świetny lekarz, jak to się mówi "z powołania":) POLECAM

Gorąco polecam pana doktora, dobrze zna się na rzeczy, jest uprzejmy i kulturalny. Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.