Marek Otręba

Ginekolog

3,6

Dr. Marek Otręba, to najlepszy ginekolog do którego w życiu chodziłam około 10 lat. Wyprowadziłam się i teraz nie mogę. Bardzo dobry, kompetentny, wszystko tłumaczy, ma zawsze czas, oddzwania, kiedy nie może odebrać, ma poczucie humoru, potrafi pomóc,godny zaufania i polecenia na 100%. Jeśli komuś nie odpowiada, to proszę żeby nie chodził i nie zajmował kolejki,spotkałam niestety pacjentki,które oczekując na wizytę narzekały na doktora, po co takie osoby w ogóle umawiają się na wizytę?. Pozdrawiam Pana serdecznie !:)

Pan dr poświęca dużo czasu nie pogania słucha co się mówi pomaga i po ludzku rozmawia o problemach doradza Rzeczywiście mówi kawę na ławę i na Ty jeśli komuś to nie odpowiada nie powinien chodzic przejął się choroba mojej mamy i obiecał pomóc To najlepszy ginekolog u jakiego byłam!

Bardzo miły lekarz,delikatny,mozna z nim porozmawiac, chetnie udziela rad i wskazowek! polecam!

Lekarz naciąga na zakładanie krążka wmawia że pacjentka ma skróconą szyjke macicy i rozwarcie, nie badając tego usg dopochwowo. Wydałam bez potrzeby pieniądze na krążek. Jest nie kulturalny i nie delikatny. Nie polecam

dość specyficzny i bezpośredni, co nie każdemu może się podobać. Dla mnie takie usposobienie nie stanowi problemu. Trzeba jednak oddać, ze poświęca pacjentkom dużo czasu, tłumaczy, zleca badania, jest dostępny także pod tel.,nie tylko w godzinach przyjęć, słucha co sie do niego mówi, poza tym nie ma problemu z uzyskaniem skierowania na badania czy do specjalisty, o ile zachodzi taka potrzeba

jak najbardziej polecam!!!!!! jestem u doktora kolejny raz i uważam że jest bardzo kompetentny .Oby wszyscy lekarze poświęcali pacjentką tyle czasu!!!

naciągacz i staroświecki lekarz... Nie polecam chyba ze chcecie wydawac co miesiac pieniadze

Bardzo fajny lekarz.Byłam miło zaskoczona wizytą.Poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi,tłumaczy wszystko,nie trzeba się prosić o badania.polecam każdej kobiecie Takiego lekarza.Wizyta była na NFZ

pan dr u wszystkich pacjentek stwierdza grzybice drożdżakopodobną i wszystkim zalecan stosowanie Nystatyny w globulkach (nawet jak się nic nie dzieje). Poza tym jest za bardzo bezpośredni i szczery co nie zawsze popłaca w kontaktach z innymi ludźmi.

Bardzo dobry lekarz ginekolog, bardzo miły więc wizyta z reguły krepująca dla kobiety, jest zawsze bardzo przyjemna;) Zawsze tłumaczy co się dzieje i bardzo dużo czasu poświęca każdej pacjentce. Przyjmuje w ośrodku zdrowia w Siechnicach oraz w Świętej Katarzynie. Polecam innym kobietom, które miały złe doświadczenia z lekarzami ginekologami:)