lekarz Marek Pałdyna

2,2
2,1
2,2
2,1

Bardzo dobry diagnosta. Inny lekarz nie zauważył polipa podczas badania, dr Paldyna już tak. Znalazł u mnie 2 zmiany, które ostatecznie zostaly usunięte. Mam zaufanie do Niego. Może nie jest zbyt wylewny, nie jest też wzorem uprzejmości, ale nie spotykamy się na rozmowę przy herbatce. Ja jestem zadowolna z dotychczasowej opieki, ale patrząc na komentarze, ciąży nie chciałabym u niego prowadzić. Dobry diagnosta, delikatnie bada, wypisuje leki zgodnie z prośbą albo potrzeba (np. Infekcja)

Lekarz mijanący się z powołaniem . Nastraszył mnie jako przyszłą mamę , że moje łożysko znajduje się nisko i prawie się odkleja , w związku z tym zalicza się to do patologii ciąży. Badanie odbyło się przez usg brzucha . trwało 5 minut - na izbie przyjęć (dostalam pilne skierowanie od Pana Doktora. Do szpitala jak powiedział " Niech Oni zdecydują co dalej z tym zrobić") Pani Doktor oznajmiła , że na jakiej podstawie taka diagnoza , skoro badanie odbylo się przez usg brzucha. Najadłam się stresu czekając 6h na izbie przyjęć przez niekompetencje Pana Doktora. Nie polecam wizyt u tego Pana. Zastanawiam się , dlaczego ten lekarz nadal wykonuje swój zawód .

Bardzo nie kompetentny lekarz. Podczas USG okazało się, że mam torbiel, Pan Pałdyna nie tłumacząc nic dał mi skierowanie na test ROMA, który od razu zasugerował mi, że to może być rak. Próbowałam dopytać o szczegóły, jednak moje pytania odbiły się jak od ściany, powiedział żebym zrobiła badania i wróciła. Do tego nastraszył mnie, że torbiel może w każdym momencie pęknąć, a co gorsza skręcić się i wtedy są małe szanse na uratowanie jajnika. Wystraszył mnie tym niesamowicie, w stresie od razu zrobiłam badania. Po wizycie u innego lekarza w ...

Bardzo nie kompetentny lekarz.

Podczas USG okazało się, że mam torbiel, Pan Pałdyna nie tłumacząc nic dał mi skierowanie na test ROMA, który od razu zasugerował mi, że to może być rak. Próbowałam dopytać o szczegóły, jednak moje pytania odbiły się jak od ściany, powiedział żebym zrobiła badania i wróciła. Do tego nastraszył mnie, że torbiel może w każdym momencie pęknąć, a co gorsza skręcić się i wtedy są małe szanse na uratowanie jajnika. Wystraszył mnie tym niesamowicie, w stresie od razu zrobiłam badania. Po wizycie u innego lekarza w ciągu minuty dostałam odpowiedź, że to torbiel krwotoczna i nie ma się czym martwić, bo one się same wchłaniają, co też się stało z tą torbielą.

Najadłam się stresu i wydałam nie małe pieniądze na jak się okazało zupełnie zbędne badania.

Nikomu nie polecam tego lekarza.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Zdecydowanie odradzam, ten człowiek nie powinien wykonywać swojego zawodu. Rozważam drogę prawną. Mam po tej wizycie traumę.

Absolutnie bardzo zły "lekarz" Kompletny brak kompetencji lekarza, elementarnej kultury - mój stracony czas i kilkaset złotych na powtórzenie wizyty. Podły lekarz, jest brzydzi swoim nieetycznym zachowaniem. Cały proces zameldowania trwał około 3-4 minut. Nie wolno mi było zadawać żadnych pytań, dostałem tylko papier drukowane i kilka zdjęć, a potem zostałem wyrzucony z kliniki??? Co się dzieje? Za jakiego „lekarza” płacę? a dlaczego?

Leczę się już u pana dr M.Pałdyny ponad 13 lat nigdy nie spotkałam się ze złym nastawieniem czy niekompetencją, zadziwiona jestem niektórymi komentarzami. Polecam. Sam fakt, że ciężko jest z terminami w prywatnej placówce do pana dr świadczy o tym , że jest dobrym lekarzem .

Absolutnie odradzam! W 7 m.c trafiłam w końcu do dobrego lekarza, który stwierdził, że moja ciąża była bardzo źle prowadzona. Ten człowiek wciskał m, że w lux med ima czegoś takiego jak prowadzenie ciąży. Nie badał mnie transwaginalnie, o jakiejkolwiek opiece czy dociekliwości nie ma mowy. Uważam, że ten człowiek nie powinien wykonywać zawodu lekarza bo jest szkodliwy.

Absolutnie odradzam wizytę u tego „lekarza”. Nie z mojej winy spóźniłam się na wizytę 6 min, była ogromna kolejka w recepcji a później pani w okienku powiedziała ze mam czekać na wywołanie. Podeszłam spóźniona chwile pod gabinet i czekałam, po dwóch minutach wyszedł Pan dr Pałdyna i krzyknął, ze na mnie czeka (ogólnie 6 min spóźnienia) i powinnam wejsc do gabinetu, a nie się spóźniać i siedzieć pod.. Poza przeprosinami nic nie powiedziałam, bo dr kazał się spieszyć i rozebrać, byłam umówiona na transwaginalne USG. Pan dr w czasie badania powiedział „oooooo powiększone endometrium, oooo…” - jak zapytałam co to oznacza to powiedział : „to oznacza ze endometrium jest znacznie powiększone”… szok. probowalam dopytać, pan dr cały czas mówił, ze muszę się zgłosić do lekarza który mnie tu skierował, kompletnie nie skomentował badania. Brak informacji, brak empatii i podstawowej wymaganej uprzejmości do pacjentki. Nie to było najgorsze - po wizycie u mojej Pani dr na podstawie badanie USG dostałam skierowanie do szpitala - ja jednak drążyła temat, umówiłam się prywatnie do innego lekarza, który w czasie USG oczy przecierał - moje endometrium nie miało jak w wypisie dr Pałdyny 16 mm, a 9 mm w najszerszym miejscu!! Lekarz nie mogl się nadziwić, jak ktoś mógł się tak bardzo pomylić, różnica w dniach cyklu to 3 dni... Kompletny brak kompetencji lekarza, elementarnej kultury - mój stracony czas i kilkaset złotych na powtórzenie wizyty - dobrze, ze nie poszłam do szpitala, bo zablokowałam komuś bezpodstawnie miejsce!!!

W pełni zadowolona, indywidualne podejście do problemu, konkretne wyjaśnienie i zastosowane leki. Polecam

U Pana doktora byłam 2 razy - za pierwszym razem na badaniu usg, wykonał dokładnie, ale za razem szybko, drugi raz była to porada. Pan doktor wykazał się dużą wyrozumiałością, empatią oraz rzetelnością. Wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnij, pomógł. Mimo że trafiłam „przypadkiem” to miło się zaskoczyłam! Śmiało mogę polecić Pana Doktora do standardowym wizyt oraz wykonywania badań. Jeden z lepszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia.

Mimo że trafiłam „przypadkiem” to miło się zaskoczyłam!