dr hab. n. med. Marek Pietryga

Wykrył u mnie chorobę, na której wcześniej nikt z lekarzy w moim mieście nie poznał się. Obecnie leczę się u niego. Na razie wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

Z pewnością jest specjalistą w USG, ale bywa niesympatyczny. W przypadku mojej osoby popełnił dwa błędy, z których jeden mógł spowodować tragiczne konsekwencje. Trudno jest dodzwonić się do niego.

SWIETNY SPECJALISTA NIE WYOBRAZAM SOBIE CHODZIC DO INNEGO LEKARZA POLECAM GO W 100% TAKICH LEKARZY POWINNO BYC WIECEJ

Z docentem zetknęłam się w szpitalu gdzie wielokrotnie przeprowadzał badania usg - a mój przypadek był szczególny (powikłania itp.) Zawsze kompetentny, bardzo dokładny, spokojny. Najlepszy specjalista od usg jakiego znam. Zdecydowanie polecam.

jestem od 25 lat chora na cukrzycę, pierwsza ciąża skończyła się 8 tyg obumarciem płodu (poprzedni lekarz nie wysłał mnie na badania i nie potwierdził nawet obecności ciąży, nie zlecił badań i kazał przyjść za miesiąc a za 2 tyg już było po wszystkim). drugą ciążę prowadził ten wspaniały lekarz, przygotowana byłam do niej w 100%, córcia jest śliczna i zdrowa, gorąco polecam!!!!!!

dobry lekarz kompetentny

dobry lekarz
kompetentny

Podczas ciąży miałam doczynienia z Panem Doktorem tylko na zasadzie konsultacji. Jest niewątpliwie świetnym specjalistą, dodatkowo posiada wysokiej jakości sprzęt medyczny. Moim zdaniem jest osobą kompetentną i godną polecenia, mogą to również poświadczyć kolejki przed gabinetem!

Lekarz prowadzi moją ciążę, bardzo dokładnie przeprowadza badanie USG za każdym razem. Dba o bezpieczeństwo dziecka i matki starannie dobierając leki, aby nikomu nie zaszkodziły. Wizyty są zazwyczaj krótkie i rzeczowe, odpowiada na wszystkie pytanie pasjentki. To mój 12 t.c. więc zobaczymy jak będzie dalej....

To mój 12 t.c. więc zobaczymy jak będzie dalej....