dr n. med. Marek Pochwałowski

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. I stopień specjalizacji uzyskał w 1990 roku, kontynuacja nauki byłó uzyskanie specjalizacji II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa w 1993 roku. Od 2000 roku posiada tytuł doktora nauk medycznych. Do 2008 roku roku był adiunktem Kliniki Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej we Wrocławiu, pełniąc przez wiele lat funkcję ordynatora oddziału ginekologii. Zapoczątkował na Dolnym Śląsku rozwój technik operacji laparoskopowych (uzyskany tytu...

Bardzo długo zwlekałam z operacją usunięcia mięśniaków. Po prostu nie wiedziałam gdzie i u kogo zrobić ten zabieg. Jednak odbyłam kilka wizyt u różnych lekarzy; nazwisko Dr Pochwałowskiego wymieniali jego koledzy po fachu, jako specjalistę od usuwania mięśniaków metodą laparoskopową. Nie chciałam mieć rozcinanego brzucha, na dodatek bałam się szpitali, lekarzy, nigdy nie byłam w szpitalu jako pacjent. Umówiłam się do Dr na wizytę, powiedziałam o swoich oczekiwaniach, obawach. Wszystko ustaliliśmy, zabieg wyjaśniony został mi w najprostszy sposób. Nie byłam łatwym przypadkiem, gdyż mięśniaki były duże i musiałam liczyć się, że jeżeli nastąpią komplikacje to trzeba będzie jednak rozciąć brzuch. Zabieg trwał ok 2h i wszystko udało się metodą laparoskopową. Doświadczenie, profesjonalizm i szacunek wobec pacjenta to cechy, które opisują Dr Pochwałowskiego. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Doktor Pochwałowski to wybitny specjalista, jest prawdziwym mistrzem usunął mi laparoskopowo potworniaka z jajnika. Ogromnie się cieszę, że się udało bo bardzo szybko wróciłam do formy zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jestem mu również wdzięczna za to, że zupełnie przez przypadek zszył mi pępek tak "ślicznie" że wygląda lepiej niż przed zabiegiem :) Jestem szczęśliwa, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę w swoim zawodzie.

Witam, dr Marek Pochwałowski w 01.2013 r. laparoskopowo usunął mi torbiel z jajnika. Wszystko odbyło się Ośrodku Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej na ul. Rajskiej 73 we Wrocławiu. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z opieki lekarskiej jaką dr Pochwałowski obdarzył mnie przed operacją, w jej trakcie oraz po zabiegu. Jest lekarzem rzeczowym, empatycznym, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, skupia uwagę na pacjentce. W 100% polecam dr. Pochwałowskiego!

Udałam się do doktora Pochwałowskiego z polecenia mojej ginekolog z poważnym problemem. W 8. tygodniu ciąży usunął mi dwie bardzo duże torbiele z obu jajników. Minęło 5 dni od zabiegu, a ja czuję się doskonale i maleństwo rośnie jak na drożdżach. Jestem niesamowicie wdzięczna i szczęśliwa, że trafiłam na takiego Specjalistę, którego wrażliwość nie ustępuje kompetencji i umiejętnościom. Polecam z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem :), zwłaszcza w tych trudniejszych przypadkach.

Pan Doktor jest prawdziwym mistrzem usunął laparoskopowo mój mięśniakowaty trzon macicy wielkości 16-tyg. ciąży! Ogromnie się cieszę, że się udało bo bardzo szybko wróciłam do formy zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jestem mu również wdzięczna za to, że nie podszedł do mnie przedmiotowo. Sprawdził wyniki badań pracy hormonów i mam zachowane zdrowe jajniki... gdy tymczasem poprzedni lekarz kierując mnie na tradycyjną operację planował usunąć wszystko ze względu … na mój wiek ! Jestem szczęśliwa, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę w swoim zawodzie. Dziękuję i życzę zdrowych i wesołych ...

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę w swoim zawodzie. Dziękuję i życzę zdrowych i wesołych świąt.

Byłam z polecenia u dr Pochwałowskiego ale się rozczarowałam. Co do fachowości nie mam zastrzeżeń ale atmosfera pośpiechu i niezadowalające wytłumaczenie mojego problemu mnie zniechęciła do dr. Może miał zły dzień ale nie polecam tego Pana.

Super specjalista.Badanie przeprowadza w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze.Stawia trafne diagnozy,które potwierdzają się w pózniejszych badaniach.Dobrze leczy operacyjnie i zachowawczo.Byłam u wielu specjalistów ,ale najbardziej zadowolona jestem z leczenia Dr M.Pochwałowskiego

Bardzo dobra opieka, kompleksowe badania, pełna informacja na temat stanu zdrowia, zawsze można zadzwonić i zapytac o rade. Lekarz, który naprawde rozumie kobiety

Bardzo dobra opieka, kompleksowe badania, pełna informacja na temat stanu
zdrowia, zawsze można zadzwonić i zapytac o rade. Lekarz, który naprawde
rozumie kobiety

Witam.Dr M.Pochwałowski to wspaniały specjalista. Laparoskopowo usunął mi macicę wielkości 16 tyg.ciąży z licznymi dużymi mięśniakami.6 godzin po zabiegu mogłam samodzielnie siadać i chodzić. Szwy dr ściągnął bezboleśnie.Do pracy wróciłam po14 dniach. Blizn praktycznie nie mam.Jestem wdzięczna dr M.Pochwałowskiemu i z pełną odpowiedzialnością polecam

Dr Pochwałowski oprócz tego, że jest wybitnym specjalistą (miałam skomplikowaną operację usunięcia mieśniaka macicy wielkości 7 cm) jest także wspaniałym człowiekiem. Posiada niesamowitą wiedzę i łatwość komunikowania się z pacjentem. W sposób przystępny i zrozumiały tłumaczy jednostkę chorobową. Wizyta przebiega w miłej atmosferze i co ważne nie liczy czasu, jaki poświęca pacjentowi. GORĄCO POLECAM ! Asia T.

Asia T.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9 I piętro