dr n. med. Marek Pochwałowski

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. I stopień specjalizacji uzyskał w 1990 roku, kontynuacja nauki byłó uzyskanie specjalizacji II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa w 1993 roku. Od 2000 roku posiada tytuł doktora nauk medycznych. Do 2008 roku roku był adiunktem Kliniki Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej we Wrocławiu, pełniąc przez wiele lat funkcję ordynatora oddziału ginekologii. Zapoczątkował na Dolnym Śląsku rozwój technik operacji laparoskopowych (uzyskany tytu...

Pan Doktor jest prawdziwym mistrzem usunął laparoskopowo mój mięśniakowaty trzon macicy wielkości 16-tyg. ciąży! Ogromnie się cieszę, że się udało bo bardzo szybko wróciłam do formy zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jestem mu również wdzięczna za to, że nie podszedł do mnie przedmiotowo. Sprawdził wyniki badań pracy hormonów i mam zachowane zdrowe jajniki... gdy tymczasem poprzedni lekarz kierując mnie na tradycyjną operację planował usunąć wszystko ze względu … na mój wiek ! Jestem szczęśliwa, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę w swoim zawodzie. Dziękuję i życzę zdrowych i wesołych ...

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na prawdziwego profesjonalistę w swoim zawodzie. Dziękuję i życzę zdrowych i wesołych świąt.

Dr Pochwałowski oprócz tego, że jest wybitnym specjalistą (miałam skomplikowaną operację usunięcia mieśniaka macicy wielkości 7 cm) jest także wspaniałym człowiekiem. Posiada niesamowitą wiedzę i łatwość komunikowania się z pacjentem. W sposób przystępny i zrozumiały tłumaczy jednostkę chorobową. Wizyta przebiega w miłej atmosferze i co ważne nie liczy czasu, jaki poświęca pacjentowi. GORĄCO POLECAM ! Asia T.

Asia T.

REWELACYJNY .KILKA LAT TEMU USUWAŁ MI LAPAROSKOPOWO TORBIELE.ZAWDZIĘCZAM MU MACIERZYŃSTWO (NIE DOSŁOWNIE )WIELKIE DZIĘKI PANIE DOKTORZE

Zdecydowanie mogę polecić Dr. Pochwałowskiego, usunął mi laparoskopowo torbiel jajnika mimo dużej ilości zrostów w jamie brzusznej. Szczególnie polecam go w trudnych przypadkach.

Wspaniały lekarz, usuwał mi torbiel jajnika wraz z jajnikiem i przydatkami oraz mięśniaka macicy. Zabieg został wykonany bardzo dobrze a ja szybko dochodzę po nim do siebie. Polecam doktora Pochwałowskiego

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny,delikatny w badaniu,z poczuciem humoru.Usuna mi miesniaka wraz z trzonem macicy metoda laparoskopowa.Z czystym sumieniem polecam go paniom,pozdrowienia.

Bardzo dobry ginekolog, niezwykle ciepły i uprzejmy, znający się na rzeczy, wszystko dokładnie tłumaczy, z poczuciem humoru. Polecam!

Szukałam ginekologa we Wrocławiu kilka miesięcy i po wizycie u dra Pochwałowskiego zakończyły się moje wędrówki po gabinetach. Konkretny lekarz, budzący zaufanie - jest miły i ma poczucie humoru. I można mu wybaczyć, że nie kojarzy osób nawet przy regularnych wizytach ;o)

Leczylam sie u wielu lekarzy zanim trafilam na dr.Pochwalowskiego. Po zabiegu na endometrioze, jestem w 4 miesiacu ciazy :))

Polecam! Rewelacyjny specjalista! Za pomocą laparoskopii usunął mi macicę i jajnik. Kompetentny! Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.