dr n. med. Marek Prost

Witam u mojego synka lekarze podejrzewają również chorobę lebera diagnozę stawiał kraków może ma pani więcej informacji na temat tej choroby proszę o kontakt ; agatkascorpion@interia.pl

Profesor Prost to wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Operował mojego syna pierwszy raz w 1995 roku i jeszcze kilka razy w nastepnych latach. Działo sie to w CZD. Zawsze udzielał rzetelnych informacji, jak pytałam potrafił ze spokojem wszystko wytłumaczyć. Jeśli Pan Profesor zagląda na te stronę to napewno przypomni sobie małego Marcina i jego mamę. Pozdrawiamy serdecznie.

ogólnie jestem zadowolona z prof. z tego co wiem leczy mnie od urodzenia mam dość skomplikowaną wadę astygmatyzm, oczopląs, zeza, blizny na dnie oka i w bardzo dużej części mam nie sprawne prawe oko. Nie mam zastrzeżeń bo nigdy inny lekarz mnie nie leczył teraz rodzice chcą zrobić mi kompleksowe badania w czd i wtedy się dowiem czy mam szanse na normalne widzenie jedyna rzecz to to że mimo iż chodzę na wizyty co rok, nosze okulary i się stosuje do zaleceń nadal źle widzę wygląda to tak jakbym miała ...

ogólnie jestem zadowolona z prof.
wygląda to tak jakbym miała źle dobrane szkła, jakby były za słabe
polecam profesora bo mimo wszystko wiele zrobił dzięki niemu można powiedzieć że widzę bo zajął się mną, gdy by nie to nie wiem jakby to dziś było bo moja wada była dużo gorsza niż jest teraz

chodzę do Profesora od 5 lat a należy dodać że nie jestem prostym przypadkiem (cyklop co na czynnym oku ma +12). Od 3 lat chodzi do Profesora też mój ojciec od którego swą chorobę odziedziczyłem. POLECAM.

Nikomu nie polecam tego Pana . Leczył mojego syna w Centrum Zdrowia Dziecka . Pierwsze operacje na oba oczka syn miał przeprowadzone gdy miał 9 miesięcy ( zaćma obu oczu ) Gdy syn miał 5 lat dowiedziałam się przez przypadek , że ma na obu oczach zaćmę wtórną ( zażądałam od okulistki na przychodni w CZD zaświadczenia o stanie zdrowia dziecka ) Wtedy wyznaczono synowi termin przyjęcia na oddział - na zabieg . Pierwszą operację wykonała u syna pani doktor ...(usunięcie zaćmy wtórnej + wszczep soczewki)- operacja nie udała się. Po kilku dniach drugą operację u syna przeprowadził profesor ( wszczep soczewki z podszyciem )- jak powiedział : to jest bardzo poważna operacja i sam będzie ją wykonywał . To co się potem działo z synem to był dla mnie jeden KOSZMAR !!! W oczy potrafi kłamać , że jest wszystko dobrze . Moja okulistka w rejonie zaraz po przyjeździe do domu zbadała syna i potwierdziła to co powiedziała mi pani doktor prowadząca - że operacja nie udała się !!! Przy najbliższej wizycie w CZD profesor zbadał syna na oddziale i powiedział, że wszystko jest dobrze. Dałam mu pismo od mojej okulistki - zaczął czytać je i zdenerwował się , a potem powiedział, że nie może rozczytać się pisma mojej okulistki . Muszę podkreślić , że pismo mojej okulistki sama przeczytam , bo pisze wyraźnie . Kazał udać się nam do niej jeszcze raz , i żeby przepisała wszystko wyraźnie i wtedy mu przywieźć i pokazać ten opis - mieszkam prawie 400 km od Warszawy !!! . Powiedziałam profesorowi co tam jest napisane . Wszystkiemu zaprzeczył !! Nie zajął się naszym synem . Wyznaczył tylko kolejny termin wizyty . Byliśmy kilka razy umówieni na wizytę u profesora na oddziale i na przychodni - niestety profesor mimo , że był w pracy to dla nas był nieuchwytny . W Centrum zawsze byliśmy jako pierwsi pacjenci a wychodziliśmy jako ostatni oczekując profesora . Syn był operowany w Centrum Zdrowia dziecka kilka razy . Będąc z synem na oddziale na operację czekaliśmy grubo ponad tydzień , a byli tacy pacjenci co przychodzili jednego dnia a zaraz na drugi - ewentualnie trzeci dzień mieli robione zabiegi !! Poszłam do gabinetu profesora z zapytaniem kiedy w końcu mój syn będzie miał operację ???

To co usłyszałam to było dla mnie szokiem - zaczął mówić mi wprost za ile godzin dziennie ma płacone i jak mało zarabia !!!!!!!

U syna nastąpiło zapalenie błony naczyniowej a potem odwarstwienie siatkówki . Nikt nie chciał w Polsce operować naszego dziecka - tylko nam mówiono, że operację miał mieć zrobioną wczoraj... Obecnie ma bardzo duże niedowidzenie i jak mówią inni okuliści jest dzieckiem jednookim , bo z tego zniszczonego oka nic nie udało się już " wyciągnąć "- za późno wszystko było robione.

Obecnie syn jest po 6 operacjach łącznie na oba oczka.

Nikomu nie polecam jako lekarza . Liczy się dla niego wyłącznie kasa , kasa , kasa ...

Nie pomógł naszemu synkowi chciał go operować prywatnie dając 2% szans na widzenie u dziecka. Może lekkie choroby oczu udaje mu sie wyleczyć ale z retinopatią V stopnia przegrał u wszystkich znanych nam dzieci.

WSPANIAŁY LEKARZ,GODNY POLECENIA .URATOWAŁ OKO MOJEGO 4 LETNIEGO SYNKA PO TRAGICZNYM URAZIE .NIKT NIE DAWAŁ MU SZANS NA WIDZENIE,ON ZOPEROWAŁ OKO I WRÓCIŁ NAM NADZIEJĘ.WIEMY ,ŻE BĘDZIE DOBRZE,UFAMY MU.

moje dziecko,ma retinopatie wcześniacza grozilo mu że calkowicie utraci wzrok dzieki PROFdiagnoza postawiona jest pozytywnie polecam pana prof

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza - operował zeza u mojego dziecka

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza - operował zeza u mojego dziecka

Jesteśmy z naszą córeczką pod stałą opieką u profesora i dzięki kompetencji profesora nasza córka ma szanse widzieć normalnie, a nachodzilismy się po różnych specjalistach i żaden z nich nam nie pomógł, wszyscy twierdzili, że dziecko jest za małe i dopiero jak zacznie samo mówić to nam powie co widzi. Straciliśmy na to dużo zdrowia, czasu i pieniędzy. Dopiero jak trafiliśmy do profesora wszystko zaczęło iść jak należy. Bardzo polecamy. Dziękujemy!