dr n. med. Marek Prost

Okulista wykrył u mnie odwarstwienie siatkówki,nie podjął się operacji ponieważ istniało duże ryzyko całkowitej utraty wzroku,po konsultacji z prof. Prostem okazało się że jest metoda która jest całkowicie bezpieczna.Dzisiaj widzę normalnie,za co dziękuje Panu profesorowi.

Pełen profesjonalizm, i ogromna wiedza.

Pełen profesjonalizm, i ogromna wiedza.

Jesteśmy po pierwszej wizycie u Pana Prof z naszym 2-mies. synkiem. Inni lekarze stwierdzili wrodzoną ślepotę Lebera, ta diagnoza załamała nas!! Pan Prof.uspokoił nas,jest bardzo rzetelny,prawdziwy specjalista ,potrafi radzić sobie z dziećmi,bada profesjonalnie!!! Nasz synek ma wrodzony brak tęczówki i zmiany na siatkówce,ale Doktor Prost stwierdził,że będzie widział,tylko mniej wyraźnie. Jak inni mogli nam to zrobić??-postawić błędną diagnozę bez dokładnych badań!!! Polecamy Pana Prof.!!!!

Moje dziecko ma retinopatię wcześniaczą 5 stopnia. Gdyby nie Pan Profesor, nie widziałoby wogóle. Dzięki Niemu moje dziecko widzi choć w minimalnym stopniu. Jestem dozgonnie wdzięczna Panu, Panie Profesorze.

Bardzo polecam Pana Profesora Marka Prosta. Wykonywał mi dwie operacje oczu polegające na wszczepieniu soczewek. Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych operacji.Jest bardzo miłym, wrażliwym i nad wyraz kompetentynym specjalistą wysokiej klasy.Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, do tego stopnia, że wykonywał mi zmianę opatrunku nawet w niedzielę, przyjeżdżając do swojego gabinetu w Aninie specjalnie dla mnie.Dziękuje Panie Profesorze. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Z wyrazami szacunku pacjent Marek.B. ze Skierniewic.

Poznałam Pana Prof. jeszcze w Lublinie w tamtejszej klinice przeprowadzał moją operację oka, byłam wtedy dzieckiem ale wrażenie uprzejmości pozostało do dziś. Bardzo miły człowiek, który naprawdę potrafi słuchać pacjęta. Pozdrawiam Panie Profesorze:)

Naprawdę godny polecenia specjalista! Miałam problem z podwójnym widzeniem. Żaden okulista nie potrafił określić przyczyny. Dopiero Dr. Prost postawił diagnozę - rozwarstwienie ciałka szkistego. Przypadłość dotykająca raczej osoby w podeszłym wieku, ja miałam wtedy trochę ponad 18 lat, wiec żaden lekarz na to nie wpadł. Poza tym bardzo dba o pacjenta, wszystko tłumaczy, polecam!

chodzilam z urazem rogowki do kilku okulistow, stan pogarszal sie a ja tracilam pieniadze na kolejne wizyty i leki.Prof. Prost stwierdzil chorobe inna niz tamci lekarze choc zwiazana z rogowka zalecajac tanie choc dluzsze leczenie.Od lat nie mam problemow i najmniejszych stanow nawracajacych.Profesor bada na wielu przyrzadach.Ponadto stwierdzil b.dobry stan wzroku a inni okulisci zalecali okulary.Polecam Marka Prosta. U mnie skonczylo sie na 1 wizycie.