dr n. med. Marek Puzio

Nie polecam. Robiłam u doktora badania prenatalne w 13 tc. Na takich badaniach m.in. ocenia się łożysko. W poprzedniej ciąży miałam łożysko przodujące dlatego było dla mnie ważne gdzie tym razem jest łożysko. Na moje pytanie zadane wprost - czy łożysko jest blisko czy daleko od szyjki macicy, odpowiedział, że teraz się tego nie ocenia i że nie mam jeszcze łożyska. Poza tym podczas wizyty nie było wiadomo kiedy lekarz żartuje, a kiedy mówi poważnie, co również mocno ograniczało zaufanie do jego kompetencji i fachowego wykonania badania.

Bardzo dobry specjalista - szczególnie w prowadzeniu ciąży i badaniach prenatalnych! Dokładnie mówi co właśnie widzi na USG, odpowiada na pytania i dba o spokój pacjentki. Wychodząc z gabinetu wiem co się wydarzyło, co było badane, jaki jest wyniki badania i co dalej powinnam robić. Z całego serca polecam :)

Z całego serca polecam :)

To najlepszy Ginekolog na jakiego mogłam trafić. Przesympatyczny, rzeczowy, fachowiec. Prowadził moja ciążę i każdą następną tez będzie. Nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa

Odradzam, na USG zony nie zauwazyl lozyska przodujacego. Ogolnie z czyms takim zona powinna lezec. Bez tej wiedzy wybralismy sie na wczasy. Skonczylo sie krwawieniem, zona wyladowala w szpitalu w innym miescie na 3 miesiace. Lekarze tam nie chcieli wierzyc, ze lekarz prowadzacy nie zauwazyl lozyska przodujacego, dziwili sie, ze podrozowalismy z zona w takim stanie. Nie pozwolili zonie opuscic szpitala az do porodu, pewnie z reszta slusznie. Urodzil sie wczesniak (w 8 m-cu), szczesliwie jak do tej pory (odpukac) wszystko jest w porzadku. Syn ma 9 miesiecy i jest zdrowy. Tak czy inaczej odradzam tego pana, ze wzgledu na brak kompetencji.

Przestrzegam wszystkie ciężarne przed tym Panem, nie życzę nikomu w ciąży takiego stresu jak w trakcie wizyty u niego, małomówny,więc ciężko ocenić kompetencje, nieludzkie podejście do pacjenta, nieszczery.

Po paru miesiącach po porodzie miałam trochę problemów zdrowotnych z upławami i takie tam. Jest dobrym lekarzem potrafi dobrze wytłumaczyć pacjentowi jego przypadłości. Uprzejmy i bardzo opanowany. Wzbudza szacunek swoją postawą.

Lekarz fantastyczny, chodziłam do Niego całą moją pierwszą ciążę, wszystko dokładnie tłumaczył, badał bardzo delikatnie, żartował i wchodząc do gabinetu cały stres, zmęczenie i haos zostawał za drzwiami. fajny ten lekarz i polecam każdej przyszłej mamusi, teraz mam 2 letnią córcię i jak będę planować kolejną ciążę to z pewnością dr będzie ją prowadził