lekarz Marek Rojewski

1,9
1,6
1,7
1,6

Witam nie polecam tego ortopedy.Mialam złamaną kostkę nosiłam szynę sześć tygodni,po sześciu tygodniach szyna została ściągniętą i Pan ale doktor powiedział że jutro już mogę iść do pracy.Bez żadnych rehabilitacji mam wracać do pracy ,jest mi ciężko wrucić do pracy gdyż ta noga jest dalej opuchnięta i mnie boli, pracuję w handlu mówiłam lekarzowi a on nic na to nie powiedział .Dla mnie tacy ludzie nie powini pracować w takim zawodzie

Nie polecam!!! Zero kontaktu z pacjentem,nie patrzy w oczy!! Człowiek idzie w potrzebie z nadzieją że uzyska pomoc a wychodzi z gabinetu jak zbity pies. Arogancki, bardzo opryskliwy,nieludzki.Nigdy więcej nie udam się do tego Pana.

Serdecznie polecam dr Rojewskiego. Konkretne i profesjonalne a za razem empatyczne podejście do pacjenta.Błyskawiczna i bez błędna diagnoza.Rzetelna porada. Kompetentny i godny zaufania specjalista.

Serdecznie polecam dr Rojewskiego.
Kompetentny i godny zaufania specjalista.

Bardzo słaby lekarz, przyszłam z ogromnym bólem w pośladku. Miałam ze sobą badania obrazowe na których było wszystko, co potrzeba do podejrzenia poważnej choroby. Zostałam zbyta z rozpoznaniem ,, zespół bólowy". Pozdrawia pacjentka z ZZSK.

Arogancki, a nawet chamski w swoim zachowaniu. Zero empatii. Brak mi słów żeby móc opisać tego faceta. Nie polecam pod żadnym względem. Jednocześnie uwazam za wskazane przyjęciem jakiegoś leku uspokajającego żeby bez niego w nerwach nie zrobić jakiegoś głupstwa. Trudno znieść z panem wizytę w gabinecie. Co za gburowaty facet mający o sobie mniemanie co najmniej lekarza z dorobkiem za którego dostał nagrodę Nobla.

Nie polecam, zupełny brak szacunku do pacjenta. Uważa się za nie wiadomo kogo. Chamstwo i aroganckie odpowiedzi i co najgorsze ciągłe zbywanie pacjenta na kolejną wizytę co by więcej grosza z NFZ wyciągnąć. Radzę unikać.

Nie polecam. Lekarz wystawił mi skierowanie do szpitala, na zabieg. Po zgromadzenie potrzebnych zdjęć rtg, zorientowałam się, że nie posiadam skierowania do szpitala. Udałam się do przychodni celem wydania duplikatu, uzyskałam informację, że jesli przyjdę w dniu kiedy przyjmuje lekarz wystawi mi on kopię. Pan Rojewski powiedział, że nie wystawi mi dokumentu, że musze sie umowic na wizytę. Jest to jawne naciąganie NFZ a co za tym idzie wyciąganie pieniedzy od podatników.