lekarz Marek Stachowicz

Lekarz ten manifestował podczas wizyty zbyt lekceważące podejście, moim zdaniem niestosowne, diagnoza i zaordynowane leczenie natomiast byly trafne.

Lekarz godny polecenia. Stawia trafną diagnozę i podejmuje właściwe, skuteczne leczenie. Zawdzięczm

Lekarz godny polecenia. Stawia trafną diagnozę i podejmuje właściwe,
skuteczne leczenie. Zawdzięczm

Kompetentny uprzejmy bardzo dobry lekarz szuka przyczyny chorob bardzo mi pomógł dzięki jemu żyje.szczerze polecam tego lekarządu. Jest bardzo dobrym człowiekiem i wspaniałym lekarzem.

Profesionalny lekarz, bardzo pozytywnie nastawia swojego pacjenta do kontynulacji leczenia swojego zdrowia.

Pan Doktor Stachowicz jest nie tylko najlepszym lekarzem, jakiego spotkałam, ale i wspaniałym człowiekiem. To profesjonalista w każdym calu. W stosunku do pacjenta wykazuje wiele cierpliwości i czułości. Takich lekarzy nie spotyka się często. Ufam mu w 100%. Godny polecenia specjalista.

Sumienny, wnikliwy, trafnie stawiający diagnozę. Budzący pełne zaufanie pacjenta.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.Może na początku sprawiać wrażenie nieco rozkojarzonego,ale to świetny diagnosta poszukujący przyczyn choroby. Serdecznie polecam!

Brak kompetencji, lekceważacy stosunek do pacjenta.

Brak kompetencji, lekceważacy stosunek do pacjenta.