Prowadził moją ciążę. Godny polecenia.

Prowadził moją ciążę. Godny polecenia.

Powtórze po koleżance, lekarz może kompetentny i fakt że jeżeli nie przyjmuje prywatnie to jest niemiły, niesympatyczny i bez podejścia do pacjentki, jakby praca dla niego była karą, po wizycie można popaść w depresję.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, wyczerpująco wyjaśnia pacjentce wszystkie wątpliwości

Uważam, że jest to lekarz godny polecenia.Dokładnie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Nigdy nie zerka na zegarek tylko każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Ogólnie lekarz jest być może kompetentny, ale jeżeli nie przyjmuje prywatnie to naprwde jest niemiły ;( Nie tłumaczy pacjentce w normalnym ludzkim języku co jej jest i wszystko widzi w czarnych barwach.A potrafi tak dogryźć pacjentce, że aż sie płakać chce;( Ale wiem też, że jako lekarz prywatny jest naprawdę super;]

cierpliwy, odpowiada na każde głupie pytanie

cierpliwy, odpowiada na każde głupie pytanie

Bardzo dobry lekarz, interesuje się pacjentką. Wyczerpująco odpowiada na pytania. Prowadził moją ciążę. Po porodzie bardzo interesował się i mną i dzieciaczkiem. U pediatry dowiadywał się o stan zdrowia dziecka i przekazywał wszystkie informacje. Jest to lekarz godny polecenia.