dr n. med. Marek Swoboda

Jeżeli chodzi o Pana doktora to jest bardzo miły i pogodny, ale również też, że tak powiem zboczony. Jest to pic na baby który obejrzy od góry do dołu i obsypuje komplementami. Jego wadą może być to, że publicznie obraża swoje pracownice przy pacjentach. Widać, że tylko do niego pasuje powiedzenie ,, klient nasz Pan '' i dlatego być może ma taki szacunek. do pacjentów, bo jednak ma z tego kase. A za głupie odzywki i brak szacunku do pacjenta, to jednak by nic z tego nie miał, bo klienci jednak by go omijali szerokim łukiem. Jeżeli mam go oceniać pod względem fachowym to oceniam go słabo, ale jako osobę do towarzystwa i gadki o pierdołach wręcz pozytywnie.

plotkarz. zajmuje sie obgadywaniem pacjentów, później opowiada kolejnemu co u poptzrdniego pacjenta. poza tym asysyentki myją podłogę w trakcie leczenia....

Zajmuje się bardziej rozmowa o pierdołach nie skupia się na leczeniu.Lubi wyśmiewać innych pacjentów po ich wyjściu z gabinetu i jest to zauważalne na poczekalni.I to prawda o leczeniu kanałowym nie robi tego profesjonalnie tylko na oko nie robi zdjęcia w trakcie leczenia i nie można stwierdzić czy kanały są wypełnione prawidłowo.Zapłacił sporo a leczenie a póżniej dopłaciłam za usunięcie tego zęba.

Polecam tego lekarza , świetne podejście do pacjenta , bardzo miły i uprzejmy oraz godny zaufania :) indywidualne podejście do pacjenta :)) w skali od 1-10 dostaje 20 :)

Polecam wszystkim Pana Doktora. Jest miły, bardzo sympatyczny a przy tym jest świetnym fachowcem. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Mój czteroletni syn bardzo lubi wizyty w gabineci.

Doktora polecono mi w pracy. Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Leczy dokładnie , jest konkretny , nowoczesny i nie tworzy dystansu w rozmowach z pacjentem. Choć moje zęby, nie były moją wizytówką, po leczeniu u doktora Swobody to się zmieniło. Polecam, nawet gdy inni nie widzą szans na leczenie:)

Świetny lekarz. Leczę się u niego do kilku lat, poleciłem go swoim znajomym, którzy także są z niego bardzo zadowoleni. Mogę serdecznie polecić. Tomasz

Świetny fachowiec i profesjonalista w każdym calu! Rzeczowy i konkretny a przy tym miły i przyjazny dla pacjenta.Polecam każdemu a w szczególności osobom które bardzo się boja i dzieciom!!! Ola z Rudy Śl.

Witam ja do doktora chodze z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona corka wczesniej bardzo bała sie dentysty a gdy poszlismy do dr.Marka Swobody chodzi do niego z uciechą i żadna plomba nie wypadła.Ja miałam wyrywana osemke i naprawde bardzo profesionalnie tez poleciłam go znajomym i rownież są bardzo zadowoleni:)ja jak najbardziej polecam dr.Marka Swobode

powiem tak: byłam umówiona u wymienionego dentysty, przyjął mnie bardzo miło, wszystko wyglądało na to, że będzie dobrze. po prawie roku, po kilku wizytach i leczeniu dwóch zębów kanałowych okazało się, że coś mnie pobolewają dwa zęby leczone kanałowo u dr marka swobody! okazało się, że były źle wypełnione i jedynym wyjściem była resekcja! odradzam! przynajmniej leczenia kanałowego, bo wstawiona plomba nadal spełnia swoją funkcję. i potwierdzam, że dr swoboda jest w stanie przyjąć kilku pacjentów w ciągu godziny. gdybym miała ocenić tego doktora w skali 1-5 to dałabym mu 3(góra 3+)