mgr Marek Szafrański

Psycholog, Psychoterapeuta

Doświadczenie i badania wskazują, ze najistotniejszym elementem w powodzeniu terapii jest relacja terapeutyczna, przejawiająca się we wzajemny zaufaniu, zrozumieniu, tworzeniu dobrej atmosfery i zaangażowaniu jej uczestników. Miedzy innymi, dlatego jestem psychoterapeutą w nurcie Gestalt, gdzie szczególna uwagę przykłada się do relacji z klientem, a terapia jest autentyczna, naturalna i spontaniczna.

„Jednym z fundamentów terapii Gestalt jest założenie, że dopiero w spotkaniu z innym cz...

Po wielu próbach w końcu udało mi się znaleźć psychologa z którym się dobrze czuje i przy którym potrafię się otworzyć. Pan Marek jest zaangażowany empatyczny i zawsze przygotowany do sesji. Czuję się wysłuchana zrozumiana a terapia spełnia moje oczekiwania .Mimo iż wiem że jeszcze dużo pracy przede mną będę kontynuować terapię z Panem Markiem .

W zasadzie już po 5 minutach stało się dla mnie jasne, że jestem we właściwych rękach. Kompetencja przez duże K. Dziękuję Panie Marku

Wspaniały specjalista, godny zaufania. Ma niezbędną wiedzę, podejście do ludzi i intuicję. Gorąco polecam

Polecam, kompetentny terapeuta, rozumie problem drugiego człowieka. Nie zagłusza wypowiedzi sucha i pomaga znaleźć rozwiązanie.

Moje problemy wynikające z przeszłych doświadczeń życiowych nie pozwalały mi dobrze funkcjonować. Borykałam się z trudnymi emocjami, które raz po raz prowadziły mnie w ślepą uliczkę. Poczytałam trochę o różnych nurtach terapii i pomyślałam, że Gestalt to jest to, że trzeba dać sobie szansę. I tak trafiłam do Pana Szafrańskiego. Zaczęła się moja praca pod jego czujnym okiem. Najważniejsze, że widzę duży postęp, że idzie ku lepszemu. Cieszę się, że akurat na tego terapeutę trafiłam.

Wspaniała osoba i cudowny terapeuta. Sesje zawsze w bardzo przyjaznej atmosferze i prowadzone tak, że czuje się pełne zrozumienie. Bardzo duża otwartość i wyrozumiałość, ale przy jednoczesnym zachowaniu konkretu. Nie ma się poczucia marnowania czasu, tylko naprawdę skupiania się na problemie i jego rozwiązaniu. Terapeuta stwarzający bezpieczną przestrzeń, która pozwala się uporać z problemami i rozwijać. Bardzo dziękuję Panie Marku

Decyzja o podjęciu terapii była jedną z najcięższych w moim życiu, ale była również najlepszą podjętą do tej pory. Nauczyłam się lepiej panować nad stresującymi sytuacjami, rozpoznawać i nazywać swoje emocje i rozumieć schematy, którymi kierowałam się przez lata. Przepracowanie rzeczy z dzieciństwa zakończyło etap strachu, żalu i poczucia bezradności. Dzięki Panu Markowi odzyskałam kontrolę nad własnym życiem.

Polecam w 100%. Indywidualne podejście zawsze życzliwy i otwarty. Każdy problem traktuje indywidualnie. Wzbudza zaufanie i ufność.

Pan Marek Szafrański to mistrz w swojej dziedzinie! W pełni profesjonalne,zarazem bardzo empatyczne i indywidualne podejscie do pacjenta. Wspaniala atmosfera juz od pierwszej chwili wizyty. Juz nie mogę doczekać się następnego spotkania! Mogę tylko polecić z całego serca!

Pan Marek dobry psycholog. Doskonale potrafi zmierzyć się z problem jaki Cię trapi. Ciepły,miły człowiek. Polecam wszystkim, którzy potrzebują uporządkować swoje sprawy a nie potrafią zrobić tego sami.