lekarz Marek Szponder

Ortopeda, Traumatolog

Jeździłam z chorym kręgosłupem po różnych lekarzach, byłam w Krakowie, w Poznaniu. Dopiero dr Szponder wysłuchał mnie dokładnie i postawił właściwą diagnozę. Byłam w prywatnym gabinecie, jednak żeby nie płacić za drogie badania sam zaproponował mi skierowanie od lekarza rodzinnego i dalsze leczenie w ramach NFZ.

Byłam u nie jednego lekarza w Kaliszu i mogę z ręką na sercu przysiądź, że lepszego nie poznałam. Pan Szponder jak dla mnie jest osobą w 100% oddaną swoim pacjentom, dokładnie przeprowadzającą badanie czy to na wizycie prywatnej, czy finansowanej przez NFZ. Szczerze polecam. Lekarz z ZASADAMI.

Lekarz jedyny w swoim rodzaju ,który swą pracę wykonuje w 100 %..Wielki szacunek dla pana doktora .Dzięki lekarzowi miałam szybko operację ,rehabilitację i bardzo ważne że chodzę !!!! Polecam każdemu ,który ma komplikacje . To oddany ,sumienny lekarz .I co najważniejsze to lekarz z powołania ! ! ! !

Szczerze polecam! Jako jedyny lekarz wśród tych, u których szukaliśmy pomocy okazał się najbardziej fachowy i kompetentny. Nie traktuje pacjentów taśmowo. Do każdego ma dobre podejście i rozładowuje nie miłą atmosferę najczęściej spowodowaną bólem, niesamowitym poczuciem humoru :-) Nie ma problemu dostać się u doktora prywatnie jak i na fundusz zdrowia. Nie jest naciągaczem i w poważnych przypadkach przyjmuje bez kolejki na fundusz zdrowia.

Dla mnie najlepszy lekarz jakiego poznałem. Leczył mi staw skokowy i barkowy. Gdyby nie on to przez chirurga w Pleszewie do dzisiaj nie miał bym sprawnej nogi jeżeli w ogóle bym chodził. Niedługo mam zamiar znowu do niego jechać. Polecam na 1000%

Polecam zdecydowanie wszystkim tego lekarza. Zgłosiłam się za sprawą sąsiadki której doktor Szponder uratował kolano..Ja cierpię na mało spotykaną "chorobę" a mianowicie mam za dużo szpiku w kościach które następnie wylewa i tworzy narośl na kościach. Na kolanie więc miałam dość dużą gulę. Dzisiaj po 4 latach od zabiegu.. po narośli nie ma ani śladu.. blizna jest prawie nie widoczna a kolano mam w 100% sprawne. Widać, że to lekarz z powołania i chwała mu za to, że tylu ludziom pomógł.

Polecam zdecydowanie wszystkim tego lekarza.

Lekarz na pewno miły i kompetentny, jednakże dla pacjentów z grubym portfelem. Zlecenie zabiegów, które kosztowały 500zł + 120zł wizyta przed postawieniem diagnozy (najpierw należało obejrzeć wyniki badań,a dopiero później zlecać leczenie zamiast stawiać ją w ciemno)to niestety nie na moją kieszeń.

świetny lekarz,uprzejmy,kompetentny,rzeczowy;dbający o pacjenta i jego samopoczucie. Godny zaufania i polecenia każdemu pacjentowi:)

Super lekarz, kompetentny, szanujący pacjenta, wyjaśniający przebieg leczenia. Polecam innym pacjentom!

Nie rozumiem dobrych opinii o tym doktorze. Mam bardzo zle doswiadczenia. Nie polecam. Nie widzi interesu pacjenta, tylko swój-niestetry

Nie widzi interesu pacjenta, tylko swój-niestetry