lekarz Marek Szponder

Ortopeda, Traumatolog

Super lekarz, kompetentny, szanujący pacjenta, wyjaśniający przebieg leczenia. Polecam innym pacjentom!

świetny lekarz,uprzejmy,kompetentny,rzeczowy;dbający o pacjenta i jego samopoczucie. Godny zaufania i polecenia każdemu pacjentowi:)

WSPANIAŁY LEKARZ,WYTŁUMACZY ,DORADZI,ODPOWIADA SZCZEGŁOWO NA ZADANE PYTANIE.BARDZO POLECAM TEGO WSPANIAŁEGO LEKARZA.

Polecam zdecydowanie wszystkim tego lekarza. Zgłosiłam się za sprawą sąsiadki której doktor Szponder uratował kolano..Ja cierpię na mało spotykaną "chorobę" a mianowicie mam za dużo szpiku w kościach które następnie wylewa i tworzy narośl na kościach. Na kolanie więc miałam dość dużą gulę. Dzisiaj po 4 latach od zabiegu.. po narośli nie ma ani śladu.. blizna jest prawie nie widoczna a kolano mam w 100% sprawne. Widać, że to lekarz z powołania i chwała mu za to, że tylu ludziom pomógł.

Polecam zdecydowanie wszystkim tego lekarza.

DR.M.Szponder jest znakomity nieznam lepszego.wyleczyl mi kolano dzieki niemu bede mogl dalej uprawiac sport w 100%.Dziekuje!!!

Niech inni lekarze biorą z dr Szpondera przykład i się uczą,a będziemy napewno zdrowsi.

Dr Szponder zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przesympatyczny człowiek. Jest bardzo pomocny, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i wzbudza zaufanie. Z czystym sumieniem poleciłabym go każdemu :)

najlepszy ortopeda jakiego znam, a mam za sobą 4 operacje kolana

najlepszy ortopeda jakiego znam, a mam za sobą 4 operacje kolana

Jedyny lekarz a z wieloma się spotkałam poświęcający czas pajentowi i należny mu szacunek

gdyby kazdy lekarz byl jak doktor SZPONDER to to jest skarb wieki niech BOG go blogoslawi we wszystkim wdzieczna pacjentka IZA Ordyniak