3,9

Trafiłam do dr Tomali po poronieniu pierwszej ciąży. Fachowo i w sposób delikatny podszedł do całej sprawy. Potrafił pocieszyć i zrozumieć zranioną kobiecą psychikę po traumatycznych przeżyciach i oschłych kontaktach z innymi lekarzami. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się, aby właśnie on poprowadził nas przez starania się o drugą ciążę. Trwało to kilka miesięcy i jest to głównie nasza zasługa, a nie lekarza, ale liczy się efekt końcowy:) Za kilka miesięcy powitamy nasze maleństwo. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z podejścia i każdorazowej wizyty u dr Tomali. Cena wizyt jest dość wysoka, ale należy pamiętać, że to klinika prywatna i wszystko kosztuje - nikt nas do tego nie zmuszał, podjęliśmy decyzję świadomie. Oczywiście ile jest osób, tyle opinii, ale prawda jest taka, że nie można się do niczego doczepić. W rejestracji zapisują położne i choć nie każda jest najmilsza to przecież warto też zrozumieć, że nikt nie jest maszyną, a jedynie człowiekiem, który też ma jakieś prywatne problemy. Swoją pracę wykonują tak, jak należy - rzetelnie, nie ma na co narzekać. Ważą, mierzą ciśnienie, zapisują niezbędne badania zatwierdzone przez ginekologa, odpowiadają na wszelkie pytania. A co do samego lekarza i całej medycznej "otoczki" to wszystko jest na najwyższym poziomie. A dlaczego??? - nowe centrum diagnostyki, nowy sprzęt, nowy gabinet, a podejście lekarza niezmienne. Z pewnością poświęca pacjentkom tyle czasu, ile dla każdej jest niezbędne. Można o wszystko zapytać i dostać fachowe wypowiedzi. Warto zaznaczyć, że godziny wizyt są jedynie godzinami orientacyjnymi, co zresztą jest wywieszone w poczekalni. Ktoś, kto ma za duże oczekiwania względem lekarzy to zawsze znajdzie jakiś mankament i zawsze coś będzie według niego "nie tak". Trzeba podejść do sprawy bardziej obiektywnie. Ja po wizytach w wielu różnych gabinetach, mogę stwierdzić, że ten lekarz jest najmilszym, najbardziej wyrozumiałym i kompetentnym ze wszystkich, z którymi miałam kiedykolwiek styczność. Polecam całym sercem dla wszystkich przyszłych rodziców i kobiet w różnym wieku.

Do tej pory specjalnie nie narzekałam na doktorka, ale po ostatniej wizycie trochę mnie wkurzył. Jestem w 8 tyg ciąży, nie założono mi karty ciąży, dopiero po upomnieniu się, położna zleciła mi badania. Lekarz natomiast poświęcił mi aż 10 minut bo się o nie upomniałam, nie kazał mi brać żadnych witamin, nie zapytał czy jestem na coś chora (a jestem - mam chore serducho co jest chyba bardzo ważne), uczulona itp., nie zważył mnie, nie zmierzył ciśnienia, nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu. Istna porażka. O wszystko musiałam się prosić i wypytywać. To moja 1 ciąża i nie mam zielonego pojęcia co ze sobą zrobić. A doktorek nawet nie zapytał jak się czuję. EKSTRA. To nie tak, że doktorek miał zły dzień, bo poprzednia wizyta (2 tyg temu) przebiegła w podobny sposób. Zapłaciłam 200 zł za cytologie, kolposkopie i USG. Nie było jeszcze widać zarodka, więc lekarz wstrzymał się z jakąkolwiek decyzją, zapytał jak się czuję i powiedział dozobaczenia za miesiąc, ja na to: "jak to za miesiąc", a on: "no dobra za 2 tyg proszę przyjść to sprawdzimy czy jest to ciąża życia czyli z dzidziusiem".
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!
Chodziłam do niego przez 7 lat, ale doktorek się zmienił, więc ja zmieniłam jego.

Miałam problem z zajsciem w ciąże,zdecydowalam sie pójsc do dr.Tomali i jestem w szoku ze jeszcze tacy lekarze istnieją.Jestem bardzo zadowolona.Pan doktor mnie wysłuchał,zbadal,zlecil wszelkie badania.Ma bardzo szeroką wiedze.Polecam każdej kobiecie.

Fantastyczny czlowiek, zawsze usmiechniety. Lecze sie u dr Tomali na nieplodnosc, zawsze w razie watpliwosci zleca badania na cito, po czym przystepuje do dzialania.Kontakt telefoniczny bardzo dobry. Przyjmie w razie problemu bez kolejki. Jeszcze nie wiem czy uda mi sie byc w ciazy, ale mimo wszystko polecam tego lekarza. Zaznacze, ze do lekarza przyjezdzam z innego wojewodztwa i jak uda mi sie byc w upragnionej ciazy to rowniez bede do niego jezdzic. zyskal u mnie i mojego meza zaufanie... Polecam

Od lat lecze sie u dr.Tomali,zawsze bylam bardzo zadowolona a teraz,kiedy byl powazny problem,dr.doradzal,tlumaczyl,wyjasnial..moglam zadac najglupsze pytanie..bardzo polecam tego lekarza..jest mily,usmiechniety,pomocny..a sprzet swietny..

Wybralam Dr.Tomale bo polecila mi go tesciowa jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Osobiscie jestem bardzo zadowolona.Obecnie jestem w 34tyg ciazy i niestety dzidzia nie rosnie:( Pan Doktor bardzo powaznie podszedl do problemu. Na miejscu zrobil mi badanie USG oraz inne. Kontrole mam za dwa tyg. jesli bedzie bez zmian czeka mnie szpital:( Nie bylam zbyt zadowolona kiedy to uslyszalam jednak Pan Dr. wytlumaczyl mi dlaczego tak bedzie lepiej. Kazde USG bardzo ladnie nam tlumaczyl, jest bardzo mily i sympatyczny. Jedynym minusem sa ceny. Ja jednak bardzo sie ciesze ze Dr.Tomala prowadzi moja ciaze.

Bardzo polecam pan dr prowadził moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona bardzo miły i uprzejmy najlepiej wspominam jego słowa po pierwsze wizycie po porodzie dziękuje i gratuluje córeczki :)

Pan doktor jest fantastycznym specjalistą. Poszłam do niego z polecenia i nie zawiodłam się ani trochę. Bardzo cierpliwie tłumaczył wszystko po kolei, jakie badania będzie robił, z jakiego powodu i co z nich wynika. Doskonale potrafi w prosty sposób odpowiedzieć na nurtujące pytania i wątpliwości. Myślę, że będzie moim doktorem na dłużej.

Lekarz miły, uprzejmy i ma wiedzę medyczną. Po poronieniu miał bardzo dobre podejście do mnie, poświęcił mi wówczas b.wiele czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. Kolejną ciąże poprowadził rewelacyjnie, a także wskazał wspaniały szpital do porodu..

Bardzo fachowe podejście Pana doktora do pacjentek ,miły kontakt wzbudzający zaufanie i rzetelne podejście do każdej pacjentki , badanie przeprowadzane na bardzo dobrym sprzęcie ( inne gabinety ginekologiczne zostają dużo w tyle )!!!!! Klinikę przeniesiono do nowego budynku spełniającego unijne standardy w którym,aż chce się leczyć!!!! A przede wszystkim usmiech na twarzy pana doktora oraz recepcjonistki mówi sam za siebie ! Polecam Pana doktora wszystkim pania !!!!!