lekarz Marek Tomala

3,9

Od dawna poszukuję dobrego lekarza w Opolu ponieważ cierpię na chorobę przewlekłą. Pan Tomala "dobiera" pigułki anty bez żadnych badań hormonalnych, a w moim wypadku tj. konieczne.Skarżyłam się na pigułki,które mi zalecił i niestety drwił z moich skarg.Wizyta odbyła się na zasadzie: przyszła (głupia)baba do lekarza...nie polecam nikomu.

mieszkam na stale w Anglii, gdzie opieka na kobietá ciezarna jest ograniczona. Postanowilam sie kompleksowo zbadac u dr Tomali. Wykonal wszystkie niezbedne badania, przekazal informacje na ich temat, poswiecil odpowiednio duzo czasu. A to wszystko z usmiechem na twarzy, ktorego tak czesto lekarzom brakuje:-)

Bardzo miła i kompetenta osoba. Koszt wizyty też nie jest zbyt wysoki :50 zł za usg, 70 zł za usg i poradę 100 zł za usg i badanie ginekologiczne. Zawsze wszystko wyjaśnione tak żeby laik mógł zrozumieć :) Jedyna uwaga to zbyt duża liczba umówionych wizyt w ciągu godziny.

Jedyna uwaga to zbyt duża liczba umówionych wizyt w ciągu godziny.

OD TRZECH LAT U TEGO DOKTORA - JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

OD TRZECH LAT U TEGO DOKTORA - JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Dla mnie ten lekarz to cudotwórca, jestem jego pacjentką od prawie roku , polecam zwłaszcza paniom starającym sie o dziecko .. jest świetny

Omijać z daleka. Przez niego wykrwawiłam się prawie na śmierć. A jak dzwoniłam to jego to nie interesowało

jestem dopiero po pierwszej wizycie u doktora Tomali, więc polegam jedynie na pierwszym wrażeniu... nieunikniona jest kolejna wizyta, być może nie jedna; wtedy podzielę się z Wami swoją opinią! Pierwsze wrażenia oczywiście mieszane...

Polecam tego lekarza. Chodzę do niego już parę lat i jestem zadowolona.

Polecam tego lekarza. Chodzę do niego już parę lat i jestem zadowolona.

WIELKI MINUS ZA PUNKTUALNOŚĆ, TAM NIE MOŻNA WEJŚĆ O UMÓWIONEJ PORZE, RESZTA O.OK.

prowadził mi całą ciąże był obecny przy porodzie w styczniu 2005 r

prowadził mi całą ciąże był obecny przy porodzie w styczniu 2005 r