lekarz Marek Tomala

Polecam tego lekarza. Chodzę do niego już parę lat i jestem zadowolona.

Polecam tego lekarza. Chodzę do niego już parę lat i jestem zadowolona.

mam 22 lata i spore doswiadczenia ginekologiczne,usuniete mam prawie wszystko. inni lekarze nie daja mi szans na urodzenie dzidziusia,poszlam wiec do doktora Tomali ktory jako jesdyny skierowal mnie na operacje aby sprawdzic droznosc jajowodu, ktory mi zodtal i powiedzial ze dolozy wszelkich starn abym mogla miec dziecko, berdzo mu za to dziekuje i polecam!!!

Nie miałam do tej pory zbyt wielu wizyt u dr Tomali, ale przyznam, że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wielkiej kultury, której tak często brakuje lekarzom. Do dr Tomali za moja namową chodziła kuzynka podczas ciąży i jest również bardzo zadowolona, a ciąża niestety, nie należała do bezproblemowych. Póki co zakładam, że to będzie mój lekarz nr 1 :)

OD TRZECH LAT U TEGO DOKTORA - JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

OD TRZECH LAT U TEGO DOKTORA - JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Miałam robione usg. Super sprzęt. Przezierność karkowa była oceniona. Zabrakło oceny kości nosowej. Cięzko więcej powiedzieć. Nie wiem do jakiego stopnia lekarz potrafi oceniać narządy wewnętrzne dziecka. Okaże się na następnym badaniu. Miły kontakt. Bardzo niemiłe panie w recepcji. Raczej do wymiany, szczególnie gdy chodzi o współpracę z kobietami w ciąży. A to podobno położne, Panie Boże uchowaj, obym w życiu na taką położną nie musiała trafić

Może i jest ok,ale do momentu nie pojawienia się problemu. Dużo by opowiadać

Może i jest ok,ale do momentu nie pojawienia się problemu. Dużo by opowiadać

Jest moim lekarzem od ponad 4 lat,prowadził moje dwie ciąże i jestem zadowolona.Faktycznie nie zawsze wejdzie się o umówionej godzinie i to powinni zmienić,reszta w porządku.

prowadził mi całą ciąże był obecny przy porodzie w styczniu 2005 r

prowadził mi całą ciąże był obecny przy porodzie w styczniu 2005 r

jestem dopiero po pierwszej wizycie u doktora Tomali, więc polegam jedynie na pierwszym wrażeniu... nieunikniona jest kolejna wizyta, być może nie jedna; wtedy podzielę się z Wami swoją opinią! Pierwsze wrażenia oczywiście mieszane...

mieszkam na stale w Anglii, gdzie opieka na kobietá ciezarna jest ograniczona. Postanowilam sie kompleksowo zbadac u dr Tomali. Wykonal wszystkie niezbedne badania, przekazal informacje na ich temat, poswiecil odpowiednio duzo czasu. A to wszystko z usmiechem na twarzy, ktorego tak czesto lekarzom brakuje:-)