dr n. med. Marek Więckowski

1,8

Buc, buc i jeszcze raz buc. Bardzo impertynencki, całkowity brak kultury i szacunku dla drugiego człowieka.... Żałuję, że muszę przyznać 1 gwiazdkę, aby wyrazić opinię ponieważ nawet na tą 1 gwiazdkę nie zasługuje. Lekarz ewidentnie cierpi przyjmując pacjentów więc może go zwolnić z tego cierpienia i jednocześnie uchronić ludzi szukających pomocy przed takim traktowaniem? Cóż szanowny panie doktorze (małe litery zastosowano umyślnie), może pora wyjąć tą słomę butów bo ewidentnie uwiera.... Nie polecam. Wizyta Radan Med Gliwice.

Totalny brak kultury w stosunku do pacjenta, zero rozmowy czy też wysłuchania, traktuje pacjenta dosłownie jak śmiecia, nikomu nie polecam. Lekarz jest arogancki, nieuprzejmy i nie daje dojść do słowa pacjentowi, nie mówiąc już o tym że zwraca się do pacjenta na "ty" i pozwala sobie na zbędne komentarze.

Pełen empatii, cierpliwy, nie bagatelizuje żadnego z objawów ewentualnej choroby, w sposób przystępny przedstawia diagnozę i program leczenia. Wspaniały lekarz, u którego nasza rodzina leczy się od kilkunastu lat.,

Podejście lekarza Więckowskiego do chorego pozostawia wiele do życzenia - konował nie lekarz !

NIE POLECAM ! Oceniając Pana dr. Marka Więckowskiego będę kierował się czystym sumieniem bo jako pacjent zostałem potkaktowany jak śmieć , cudownie uzdrowiomy , jestem osobą chorą , wymagającą stałego leczenia kardiologicznego oraz stałego przyjmowania leków . Pisząc tą opinię chciałbym poinformować przyszłych pacjentów pana dr . WIĘCKOWSKIEGO żeby uważali zanim podejmą krok w kierunku leczenia się u tego lekarza . Jest to lekarz pozbawiony wszelkich zasad jakimi powinien kierować się lekarz , jest bardzo bezczelny i arogancki w stosunku chorych , sam jestem osobą uzdrowioną przez dr. Więckowskiego . Pan dr. Marek Więckowski przyjmuje w Przychodni lekarskiej Radan - Med w Gliwicach na ulicy Basztowej , jest to lekarz któremu jest obojętne dobro pacjenta , nie liczy się z chorym , zawsze wie lepiej pomimo obszernej dokumentacjii lekarskiej , podważa decyzje - wypisy szpitalne , twierdząc że pacjent symuluje i nie chce mu się pracować . Jako osoba chora spotkało mnie wiele niedobrego ze strony pana dr . Marka Więckowskiego , jest mi z tego powodu bardzo przykro jak można potraktować chorą osobę . Pan dr. Więckowski nie jest kardiologiem za którego się podaje bo nie zna się na tej profesjii , nie polecam leczenia się u ww. lekarza !!!!!