dr Marek Wójcik

2,8
2,5
2,9
2,8

Lekarz niemiły, nie słucha pacjenta, wywiad przeprowadzony po omacku, po którym przepisuje leki bez żadnych podstaw. Gdy pacjent nie widzi po prawy, a Wręcz pogarsza się jego stan, dalej nie słucha pacjenta i przepisuje zwiększone dawki leków, które bardzo źle wpływają na pacjenta. Lekarz jest bardzo opryskliwy. Dzięki takin lekarzom, można się załatwić do końca życia. I pogorszy swój stan zdrowia psychicznego jak i fizycznego. ODRADZAM!!!!

Lekarz , nie słucha pacjenta. Lekarz jest bardzo opryskliwy. Dzięki takim lekarzom, można strac zaufaniei zmienić zdanie co do opieki medycznej. ODRADZAM!!!!

Pelny profesjonalizm, wzbudza zaufanie ,wywazony, konkretny, bardzo duze doswiadczenie klinicze oraz renesansowy umysl przy tym moc empatii , ludzkich uczuc i chęci pomocy za wszelką cenę.

Jestem pod opieką dr Wójcika już od dawna . Systematycznie następowała poprawa i wreszcie mogę powiedzieć, że czuję się znakomicie , zupełnie jakbym nie była chora.....tylko muszę systematycznie zażywać leki.

Lekarz ogólnie chyba nie słyszał o kulturze osobistej i z tego co mi wiadomo sam ma problemy (uzależnienie, którego natury nie będę tutaj ujawniał, bo chyba nie ma to większego znaczenia). Nie zmienia to faktu, że trafnie dobrał mi lek, czego nie potrafiło zrobić przed nim kilku "specjalistów". To chyba kluczowa kwestia, reszta nie jest dla mnie aż tak istotna.

Lęczę się u dr od kilku miesięcy, jest ogromna poprawa. I zawsze mogę do niego zadzwonić i nie jestem zbywana, jak to robił poprzedni lekarz.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.Przepisywał leki, po których wystąpiły u mnie kompklikacje zagrazażające życiu. Ustalono to dopiero w szpitalu na specjalistycznym oddziale. Konsekwencje trwają do dzisiaj. Według mnie ten lekarz jest po prostu groźny - w sensie niekompetencji.

Mało profesjonalne podejście do pacjenta, szybko wysłucha, szybko wyjaśni i przepisuje leki bez dokładnego wywiadu. Umawia się na wizyty i nie przyjmuje.

Umawia się na wizyty i nie przyjmuje.