Bardzo odradzam operowania się u Pani Doktor. Ja zdecydowałam się na operacje powiększenia piersi i pomimo, ze minęło już kilka lat bardzo żałuje, efekt jest bardzo bardzo kiepski. Po operacji wyrażałam swoje zaskoczenie efektem i zaniepokojenie, a Pani doktor usilnie próbowała mnie przekonać, ze jest dobrze.

Brak pokory i powołania zero pojęcia o chirurgii plastycznej . Jestem po nieudanym zabiegu wykonanym przez Margarete Budner . Zero efektu , zabieg został wykonany źle , tylko strata pieniędzy i nerwów .Jak można współpracować z takim człowiekiem który niema pojęcia o tym co robi . Nie potrafi przyznać się do błędu . Zanim ktoś się zdecyduję na Margarete Budner niech to dobrze przemyśli żeby nie być rozczarowanym .NIE POLECAM !!!

Lepiej isc na NFZ niż to tej pseudo lekarz.nie polecam , zero pojęcia o chirurgii plastycznej.NIE POLECAM! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM

Polecam dr Margaretę Budner. W czerwcu, Pani doktor operowała odstające uszy u mojego syna (14 l). Zabieg był w znieczuleniu miejscowym. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pani Budner miała świetny kontakt z dzieckiem. Blizny pięknie zarosły, syn wygląda na super przystojniaka :). Świetny chirurg dziecięcy i plastyczny!

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

BARDZO DOBRY SPECJALISTA. KONKRETNA I KOMPETENTNA. WIDAĆ ZE MA RĘKĘ DO SZYCIA. WIDAJE MI SIĘ ŻE FEMENISTKĄ :))

Super lekarz!Fachowość i zaangażowanie to największy atut pan doktor.

Super lekarz!Fachowość i zaangażowanie to największy atut pan doktor.

omijać szerokim łukiem! już po chwili kontaktu zorientowałam się, że to kobieta wyładowująca swoje frustracje, kompleksy i zawiść na małym pacjencie i jego matce. Brak pokory i powołania.