lekarz Maria Białoskórska-Żurek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Taki doktor to rzadkość w światku medycznym. Kompetentna, wyrozumiała, bardzo mądra i najważniejsza niezwykle uprzejma i godna zaufania. Jest niesamowicie miła, pomocna jeśli ktoś poprosi o zwolnienie czy receptę. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Jestem bardzo zadowolona z tego jak prowadzi obecnie moją ciążę. A przy tym nie zdziera za wizytę jak robią co poniektórzy lekarze. Polecam każdej kobiecie z każdym problemem. Lepszej pani ginekolog nie znajdziecie.

Taki doktor to rzadkość w światku medycznym.
Jest niesamowicie miła, pomocna jeśli ktoś poprosi o zwolnienie czy receptę.
Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy.
Jestem bardzo zadowolona z tego jak prowadzi obecnie moją ciążę.
A przy tym nie zdziera za wizytę jak robią co poniektórzy lekarze.

Polecam Panią Doktor, korzystałam z usługi NFZ w Ostrzeszowie, pacjent czuje się komfortowo, obsługa bez pośpiechu. Miałam trochę obaw, gdyż miałam nieprzyjemne doświadczenia z gabinetów ginekologicznych.

Polecam Panią Doktor, korzystałam z usługi NFZ w Ostrzeszowie,
pacjent czuje się komfortowo, obsługa bez pośpiechu.
Miałam trochę obaw, gdyż miałam nieprzyjemne doświadczenia z
gabinetów ginekologicznych.

Bardzo fajna i przemniła Pani doktor. Nie trzeba jej ciągnąć za język (jak niektórych oleśnickich specialistów) sama wszystko dokładnie powie. Szczegółowo i bardzo zrozumiale odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Białoskórskiej. Jeśli ktoś poszukuje dobrego lekarza polecam Panią Marię.

Pani ginekolog jest bardzo kompetentnym lekarzem również polecam każdej kobiecie ;)

Polecam Panią dr.Białoskurska wszystkim kobieta...

Polecam Panią dr.Białoskurska wszystkim kobieta...

Polecam każdemu tego lekarza;) Jest godny zaufania ;) Mi Pani Maria bardzo pomogła i do teraz nie mam problemów ;)

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u DR MARII BIALOSKURSKIEJ ZUREK.prowadziła mi cała ciaze i nada po pologu chetnie bede korzystala z wizyt.