lekarz Maria Boczar

Chirurg dziecięcy

Po prostu wspaniala i kompetentna osoba... Moj synek byl przez Nia operowany w IMID nie przedluzala niepotrzebnie pobytu po operacji zeby nie przedluzac stresu u dziecka... Od razu po zabiegu przyszla zeby nam powiedziec co i jak... Na 10 pkt mozliwych u mnie ma 11

Cudowna osoba, wspaniały, kompetentny lekarz. Mój synek był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Nawet przez chwilę się nie obawiał, wszystko zostało nam bardzo dokładnie wyjaśnione. Jestem pod wielkim wrażeniem jej podejścia do małych pacjentów. Bardzo dziękuję Pani Doktor za to, co dla nas zrobiła, życzę dużo, dużo zdrowia. Mama Przemka

Pani Doktor 2005 roku uratowała mojego synka, a nie wiele brakowało od śmierci. Przeprowadziła ciężką operację wgłobienie krętniczo – krętnicze, wywołane guzem polipowatym (gdzie zostało usunięte 70 cm jelita). U Pani Doktor bylismy później jeszcze z różnymi dziwnymi przypadkami u mojego syna i zawsze traktowała nas jako jedynych z wielką wyrozumiałościa i cierpliwością. Życzę Pani Doktor duzo zdrowia aby dalej mogła ratować dzieci.

Życzę Pani Doktor duzo zdrowia aby dalej mogła ratować dzieci.

Wspaniały lekarz i człowiek, nie ma innego takiego lekarza.

Wspaniały lekarz i człowiek, nie ma innego takiego lekarza.

Pani doktor jest wspaniałą osobą i fachowcem w swej dziedzinie.Nie dawno operowała moją córeczkę ponieważ urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Operacja udała się. To dopiero początek naszej współpracy ale tak jak pani doktor zajmuje się swoimi dziecięcymi pacjentami i ich rodzicami to rzadko który lekarz tak się interesuje kazdym przypadkiem. Podziwiam i polecam.

Dr Maria Boczar przeprowadziła pare lat temu i mnie operację usunięcia znacznej części jelita grubego. Przed operacją wszystko wyjaśniała moim rodzicom, a co jaważniejsze, również mi- traktując mnie jak osobę dorosłą (miałam 16 lat). Po operacji poświęcała mi bardzo wiele czasu, a rodziców bardzo podnosiła na duchu. Nigdy jej za to nie podziękowałam, więc chciałam to uczynić chociaż skromnym wpisem, tym cenniejszym, że pochodzącym od samej pacjentki.

Dr Boczar z IMiDz w Warszawie,to wspaniały człowiek i lekarz. Prowadzi moją córeczkę już trzy lata. Umie w prosty i jasny sposób wyjaśnić problem,leczenie, wesprzeć na duchu. Udziela konkretnych sensownych rad i zaleceń.Oby więcej takich lekarzy!

najlepsza leczyla moja wiktorke na roszczep kregoslupa podnosila mnie i chlopaka na duchu dzieki niej dalismy rade mowila ze ma corke w moim wieku i ze nie jest pewna czy jej corka by sobie z tym poradzila co jeszcze bardziej mnie zmotywowalo don bycia lepsza mama pozatym nie ukladalo sie miedzy mna i tata wiktorki chcialam dzidzie bardzo mama doradzala mi zeby ja zostawic bo sobie nie poradze bylam pelna watpliwosi i juz na pierwszej wizycie pozbylam sie ich! Pani Boczar jakby wyczula i wymienila mi wszytskie korzysci jakie plyna z chorego dziecka trudno ich sie doszukac a Pani doktor dala rade pozniej wszyscy lekarze chwalili ze dziecko ma idealnie zlozony kregoslup i wypytywali gdzie mala miala operacje z DUMA W SERCU I NA USTACH wypowiadalam nazwisko doktor Boczar to anioł nie czlowiek!!! Gorace pozdrowienia od mamy rocznej Wiktorki

pani doktor maria boczar to prawdziwy anioł. u naszego synka przeprowadziła operacje założenia zastawki.jest bardzo wyrozumiała, ciepła i podnosi rodziców na duchu.potrafi postawic też na swoim ale to ze wzgędu na dobro dziecka. poświęca rodzicowi jak najwięcej czasu .oby takich lekarzy jak pani doktor było więcej. polecam i pozdrawiam . mama pawełka.

Jest to najwspanialszy lekarz jakiego poznała. Moja Oleńka miała usuwana torbiel lewego jajnika w 3 m-cu życia. Pani Doktor opiekowala się naszym dzieckiem i pomogła nam przetrwać te trudne chwile. Mogłam zaobserwować jej bardzo ciężką pracę z ogromnym zaangażowaniem i poswięceniem wykonuje swoją obowiązki i jest zawsze uśmiechnięta bo pracuje z małymi pacjentami którzy trafiają na chirurgię naprawde z przeróznymi przypadkami.Chodzimy teraz do poradni na kontrole czekamy w długiej kolejce bo do Pani Doktor jest zawsze dużo malych pacjentów:-)Pozdrawiam mama Oli