dr Maria Chłopocka-Woźniak

Psychiatra

Najlepsza z najlepszych, praktycznie pod każdym względem. Chyba żadnemu lekarzowi jeszcze tak nie zaufałam, dziękuję!

Bardzo dobra, ludzka lekarka Dobry specjalista, wrażliwy człowiek Duże doświadczenie i kompetencje. Interesuje się pacjentem i jego środowiskiem

Bardzo dobra, ludzka lekarka
Dobry specjalista, wrażliwy człowiek
Duże doświadczenie i kompetencje.
Interesuje się pacjentem i jego środowiskiem

Wspanialy wieloletni doswiadczony lekarz ,ordynator oddzialu , posiadajacy bardzo duza wiedze. Polecam.

Wspaniała kobieta, bardzo oddana swojej pracy i pacjentom. Niezwykle kompetentna i mądra pani doktor. Troszczy się o pacjenta bez względu na dzień tygodnia.

Leczę się u pani dr Chłopockiej od wielu lat, jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawy pacjenta, znakomitym lekarzem i wspaniałym człowiekiem.

pani doktor oddala pacjentom cala dusze pracuje po godzinach i nigdy nie daje za wygrana chorobie

w końcu znalazłam lekarza,który mi pomógł.jestem bardzo wdzięczna

w końcu znalazłam lekarza,który mi pomógł.jestem bardzo wdzięczna

Kompletny brak zrozumienia i zaangażowania. Przy próbie kontaktu rodziny z p. Chłopocką w sprawie myśli samobójczych pacjenta, komentarz był taki: "od mówienia o tym, do czynu jest jeszcze daleko". Właśnie odbył się pogrzeb tego, który podobno był tak daleko od czynu.