lekarz Maria Chorążykiewicz

Alergolog, Pediatra

2,4

Panią Doktor znam od 32 lat. Leczyła mojego syna bardzo skutecznie, córkę od urodzenia zabezpieczała i doprowadziła do pełnoletności tak, że nie ma śladu alergii. Dziś mam troje wnuczków, które powierzyliśmy opiece Pani Doktor, i już wiem, że alergii nie będą miały ponieważ prowadzona profilaktyka przez Panią dr Chorążykiewicz jest na takim pozimie, że możemy spać spokojnie. Dziękujemy Pani oktor. Ewa i Jacek Pawłowscy.

że alergii nie będą miały ponieważ prowadzona profilaktyka przez

Prosiliśmy aby przyjęła dziecko z gorączką, miało wysoką - odmówiła tłumacząc, że ma dużo dzieci. Tak leczyła przez 8 miesięcy nasze 4-ro letnie dziecko, że dostało silnej ANEMII. Na dodatek w Przychodni w LUX-MED w Warszawie nie dość że przyszła po czasie swojego urzędowania, to jeszcze odmówiła wypisania recepty bo /uwaga/ : BYŁA BARDZO ZMĘCZONA!!!!! Po usilnej interwencji receptę wypisała ręcznie!!! ZGROZA! TA PANI OWSZEM MOŻE I LECZY NIECO LEPIEJ ALE WYŁĄCZNIE PRYWATNIE ZA ODPOWIEDNIE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!! AK.